Záhradná technika / Krovinorezy

Zobraz:
Zobraziť podľa: Forma zobrazenia:
stránkovanie:
1
Krovinorez BC 314 S Bugattechi
...
Detail produktu
267,46 €  
Krovinorez motorový F 3040 Homelite Akcia
Hobby krovinorez s pružným hriadeľom; 0,75kW/1,02PS (koní); objem motora 25cm3; tvar ...
Detail produktu
197,65 €  
Krovinorez motorový MS 30C Dolmar
hobby krovinorez s D rukoväťou.Výkon (kW/PS)1,00/1,36 Dvojtakt DOLMAR 30 cm3, Rovný ...
Detail produktu
220,60 €  
ND 4-zub k MTD 790
...
Detail produktu
13,36 €  
Vyžínač elektrický MTD ET 1000
Motor: elektrický, 230V, Výkon: 1000W/230V , Záber: 400 mm, Priemer nylonu: 2,0 mm ...
Detail produktu
120,18 €  
stránkovanie:
1

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
 
bazény | tepelné čerpadlá | ratanový nábytok | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2014 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.