Sejací strojček SEVYPA PROFI

Sejací strojček SEVYPA PROFI

Inštruktážne video môžete vidieť tu : http://www.youtube.com/watch?v=H9Fp66hrpvc&feature=related Ručná jednoriadková sejačka výsevných pásikov v profi-balení, na kotúčoch s dĺžkou pásika do 1000m, vybavená značkovacím zariadením na vyznačenie ďaľšieho riadku, s nastaviteľnou vzdialenosťou. Táto sejačka je určená výlučne na výsev pásikovaného osiva na malé a stredne veľké plochy, hlavne rôzne skleníky a fóliové kryty. Jej obsluha je veľmi jednoduchá. Kotúč s výsevným pásikom nasadíme na držiak, pásik zasunieme do výsevného mechanizmu, nastavíme značkovač na požadovanú vzdialenosť a sejačku tlačíme po parcelke. Sejačka si vytvorí ryhu - spevnené osivové lôžko, uloží pásik do pôdy, prihrnie pôdou a zatlačí. Na konci parcelky pásik odtrhneme a pokračujeme v ďalšom riadku. Je dôležité, aby bola pôda kvalitne záhradnícky pripravená. Nie je dobré silno tlačiť sejačku do pôdy, stačí ňou pohybovať po povrchu. Nesejte, ak je pôda príliš mokrá a lepí sa na sejačku.

Kód: 5027855
EAN kód: 858500400036
 
Naša cena: 450,00 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu
Predajná jednotkaks
Skladová jednotka1,00
Čiarový kód858500400036K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
 
bazény | tepelné čerpadlá | ratanový nábytok | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2014 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.