Agro Hydrogel 200g zadržiava vodu v substráte

Agro Hydrogel 200g zadržiava vodu v substráte

FLORIA HYDROGEL je špeciálny koncentrát , ktorý sa vyznačuje vysokou absorpčnou schopnosťou vody. Pomáha najmä v čase extrémneho sucha, je to pútač vody.Používa sa do substrátu alebo do ľahkej piesočnatej pôdy. Jeho veľkým pozitívom je, že FLORIA HYDROGEL vo vodnom prostredí dokáže silno zväčšiť svoj objem (napučať) a vytvára stabilný gél, ktorý púta vodu a uvoľňuje ju ku koreňom. Tým , že dokáže naviazať na seba vodu a živiny, zabezpečí, aby sa živiny nevyplavovali, ale ostali v blizkosti koreňov a rastlina ich tak môže lepšie využiť na svoj rozvoj.

Kód: 2001113
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 8,02 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

Dávkovanie: 

Pred výsevom - plošné zapravenie do pôdy 50g/1m2, 0-10cm pôdneho profilu. Alebo do riadkov s vysiatými semenami, 20-40g/1 bežný meter. Truhlíky na balkóne - podľa druhu substrátu. 20-30g na bežný meter. Samozavlažovacie truhlíky 5g/bežný meter. Nádoby a kvetináče 10-20g/10litrov substrátu. Zelenina pri výsadbe plánt - 5g/rastlinu. Do hydrogélu možno namáčať korene presadzovaných krov a stromkov, Rozmiešať 5g hydrogélu  1 odmerka) do 1 litra vody. Zvyšný hydrogél v sáčku uzavrite zipsom, aby nenabral vlhkosť zo vzduchu, napučal by. 

Odkaz na video

Hydrogel
Predajná jednotkaksK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Agro Hydrogel 200g zadržiava vodu v substráte:
Agrisorb 5kg balenie, hydrogél, práškový koncentrát
Agrisorb - hydrogel, práškový koncentrát je určený na prípravu ochranného koreňového ...
Detail produktu
74,82 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.