MENU


Almus Champion 200mlR/24 hmyz,červený
kategória: Biocídy, KÓD: 4024302
ALMUS CHAMPION je postrekový insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.Je určený proti všetkým známym druhom lietajúceho a lezúcehy hmyzu a jeho zárodkov ( šváby, muchy, osy, komáre, ploštice, pavúky, roztoče, mole, mravce, švoly, kliešte a listové vošky) v objektoch živočíšnej výroby, potravinárskeho priemyslu , sklady, silá, výrobné haly, búdy, koterce, odpadové kanály.

celý popis >

2,86 € s DPH/ks
skladom  (8 ks)

-

+

 Návod na použitie:

Postrekovačom pred použitím zatrepte. Prípravok apúlikujte zo vzdialenosti 30 cm na všetky miesta, kde sa hmyz zdržuje a ukkrýva. Ošetrená plocha musí byť rovnomerne zvlhčená.  Postrek opakujte po 3-4 týždňoch, alebo pri zistenom novom výskyte hmyzu.

Upozornenie:
Chránte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu.

Bez ochranných lehôt. 

Prvá pomoc:
Pri náhodnom zasiahnutí očí, vymývať prúdom čistej vody 10-15 minút. Vždy po použití uvedeného prípravku si dôkladne umyte ruky mydlom v teplej vode. Pri náhodnom požití je potrebné, aby ste privolali lekára a informovali ho o už vykonanej prvej pomoci a požitom prípravku.

Skladovanie:
V suchu, chrániť pred svetlom a mrazom, oddelene od poživatín, krmív, liekov a dezinfekčných prostriedkov pri teplote 5-30 stupňoc C.

Zloženie:
permetrinum 0,40g v 100ml prípravku, pomocné látka (emulgujúce a aromatické látky a čistená voda).

Predajná jednotka
ks
Skladová jednotka
1,00
Počet v skupine
24,00
Hmotnosť
0.21 kg
Čiarový kód
8588001057343