MENU


Bio Plantella Natur-f 500ml ekologický proti chorobám a škodcom
kategória: Biologické-ekologické prípravky, KÓD: 901114
Bio Plantella Natur-f 500ml ekologický prípravok z prasličky proti chorobám a škodcom. Vysoko kvalitný prírodný produkt založený na baze výťažku prasličky roľnej rastlín v priebehu vegetácie posilňuje vitálne funkcie rastlín, čím je rastlina viac odolná voči chorobám. Prípravok je pripravený na použitie. Výhody: Plne rastlinný prípravok, vysoký obsah minerálov. Posilňuje steny rastlinných buniek, a tým bráni vstupu do ochorenia. Ingrediencie potrebné na podporu rozvoja a rastu rastlín.

celý popis >

8,13 € s DPH/ks
skladom  (61 ks)

-

+

Popis

Prírodný produkt obsahujúci extrakt z prasličky roľnej , mimoriadne bohatý na kremík, vápnik a kobalt, a ďalších minerálov a vitamínu E. Kremík posilňuje steny rastlinných buniek, ktoré sa tak stávajú odolnejšie, zlúčeniny síry a zvýšenie rastlinu.
Praslička je známa ako vynikajúci prostriedok na kontrolu chorôb v ovocných stromov, zeleniny a okrasných rastlín, plesniam, hrdze, chrást a škvrnitosti. V dôsledku týchto chorôb rastliny a vädnú, a sú napadane ďalšími hubovitými chorobami.
 
Použitie:
Pred fľašu Plantella Bio Natur-FR dobre pretrepte a nastriekajte rastliny dôkladne. Prípravok nemá žiadne čakacie doby, takže môžete použiť mnohokrát v priebehu sezóny. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame použiť v pravidelnom intervale 7 až 10 dní a po každom daždi počas celého vegetačného obdobia. Miešanie s inými
prostriedkami, sa neodporúča.
Skladovanie: Uchovávajte aktívum v originálnom balení, v suchu a pri teplotách medzi 0 a 30 ° C, oddelene od potravín a nápojov, a mimo dosahu detí.
 
Predajná jednotka
ks
Spôsob balenia
kartón
Počet v skupine
12 ks
Hmotnosť
0 kg
Čiarový kód
3830043538508