Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu, preventívne opatrenia a množstvo objednávok môže byť doba dodania tovaru predĺžená na 10 až na 14 dní.
Bio Plantella Natur-f 500ml Rozprašovač /12 kart.

Bio Plantella Natur-f 500ml Rozprašovač /12 kart.

Bio Plantella Natur-f 500ml Rozprašovač /12 kart. Vysoko kvalitný prírodný produkt založený na baze výťažku prasličky roľnej rastlín v priebehu vegetácie posilňuje vitálne funkcie rastlín, čím je rastlina viac odolná voči chorobám. Prípravok je pripravený na použitie. Výhody: Plne rastlinný prípravok, vysoký obsah minerálov. Posilňuje steny rastlinných buniek, a tým bráni vstupu do ochorenia. Ingrediencie potrebné na podporu rozvoja a rastu rastlín.

Kód: 901114
Hmotnosť: 0,550 kg
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 6,48 / ks (s DPH)
 
+ -
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

 Popis

Prírodný produkt obsahujúci extrakt z prasličky roľnej , mimoriadne bohatý na kremík, vápnik a kobalt, a ďalších minerálov a vitamínu E. Kremík posilňuje steny rastlinných buniek, ktoré sa tak stávajú odolnejšie, zlúčeniny síry a zvýšenie rastlinu.
Praslička je známa ako vynikajúci prostriedok na kontrolu chorôb v ovocných stromov, zeleniny a okrasných rastlín, plesniam, hrdze, chrást a škvrnitosti. V dôsledku týchto chorôb rastliny a vädnú, a sú napadane ďalšími hubovitými chorobami.
 
Použitie:
Pred fľašu Plantella Bio Natur-FR dobre pretrepte a nastriekajte rastliny dôkladne. Prípravok nemá žiadne čakacie doby, takže môžete použiť mnohokrát v priebehu sezóny. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame použiť v pravidelnom intervale 7 až 10 dní a po každom daždi počas celého vegetačného obdobia. Miešanie s inými
prostriedkami, sa neodporúča.
Skladovanie: Uchovávajte aktívum v originálnom balení, v suchu a pri teplotách medzi 0 a 30 ° C, oddelene od potravín a nápojov, a mimo dosahu detí.
 
Hmotnosť0,550 kgK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Bio Plantella Natur-f 500ml Rozprašovač /12 kart.:
Bio Plantella malé Butterflies 10ks žlté Lepové dosky na chytanie mušiek
Lepové dosky malé s nevysýchajúcim eko lepidlom, vhodné do kvetináčov a truhlíkov. Zachytia ...
Detail produktu
2,27 €  
Bio Plantella Lepové dosky do cibule žlté 5ks so stojanmi
ŽLTÉ LEPOVÉ DOSKY NA CIBUĽU v balení 5 dosiek so stojanmi na zapichnutie do zeme.Prírodná ...
Detail produktu
4,17 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.