Biotol Neopermin 300g proti mravcom a hmyzu, prášok

Biotol Neopermin 300g proti mravcom a hmyzu, prášok

Insekticídna nástraha na hubenie mravcov prenikajúcich z vonku do budov a muchy domácej vo forme bieleho prášku. Skupenstvo prípravku: prášok (DP) SPÔSOB PÔSOBENIA: Prípravok je insekticíd so žalúdočným účinkom. Škodcovia umierajú do 24 hodín. Na dezinfekciu prázdnych skladov a skladov sa na kontrolu švábov (Blattella germanica), mravcov (Monomorium pharaonis) a múch (Musca domestica) používa 1-2,5 g / m2 (jedna čajová lyžička). Na vnútorných okrajoch domov a vchodov do domov, kde sa môžu dostať do miestností lietajúce škodce, sa používajú v dávke 1 - 2 g / m2. NÁVOD K POUŽITIU: Neopermin+ je výrobok pripravený k okamžitému použitiu. Je charakteristický svojou nežnou vôňou a jednoduchým použitím. Prípravok rozprášime okolo stien a v kútoch priestoru, v ktorom si všimneme, že sa hmyz vyskytuje. Používame ho kedykoľvek, keď sa hmyz vyskytne v priestore.

Kód: 400301
Hmotnosť: 0,30 kg
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 4,33 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

ÚČINNÁ LÁTKA: Permetrín 0,5g/100g, Chrysanthemum cinerariaefolium, extrakt z otvorených a zrelých kvetov Tanacetum cinerariifolium  0,01g/100g, SKUPENSTVO PRÍPRAVKU: prášok (DP) Regis. č. CCHLP: bio/287/D/19/CCHLP Používajte biocídne výrobky bezpečne. Upozornenia a oznamy: Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje permetrín (ISO). Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte vdychovaniu prachu. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s národnými nariadeniami.  

Príznaky otravy: Pri náhodnom požití bolesti hlavy, pocit nevoľnosti, závrate, zvracanie, bolesti brucha, zúženie zorničiek – vyhľadajte lekára a ukážte mu tento návod alebo kartu bezpečnostných údajov. Druh užívateľov: Na všeobecné použitie. Prvá pomoc: Všeobecné návody/opatrenia: V prípade úrazu alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je to možné, ukážte lekárovi označenie produktu. Pri styku s kožou: Ihneď odstráňte znečistené oblečenie a obuv. Časti tela, ktoré boli v kontakte s prostriedkom, ihneď umyte s množstvom vody a mydlom. Ak budete mať symptómy, ktoré neprestanú, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri styku s očami: Otvorte pacientovi oči a okamžite ich umývajte s množstvom vody aj pod viečkami (najmenej 15 minút). Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné. Ak by sa vyskytli príznaky a neustupovali by, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri (nadmernom) vdychovaní: Postihnutého preneste na čerstvý vzduch – vzdialiť sa od znečistenej oblasti. Ak by sa vyskytli príznaky a neustupovali by, vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade požitia: Nevyvolávajte zvracanie bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom. Ústa dôkladne vypláchnite vodou. Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Lekárovi ukážte bezpečnostný list alebo etiketu. Symptomatická terapia. Liečbu postihnutého je možné konzultovať s toxikologickým informačným strediskom: Limbová 5, 833 05 Bratislava, tel.: 00421 2 54 77 41 66, fax: 00421 2 54 77 46 05

Predajná jednotkaks
Počet v skupine20ks v kartóne
Hmotnosť0,30 kgK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Biotol Neopermin 300g proti mravcom a hmyzu, prášok:
Biotoll Neopermin na mravce 100g prášok
Obsahuje permetrin s neskorším účinkom 6-10 hodín, Používa sa na mravce-zanesú prášok do ...
Detail produktu
1,70 €  
Protect prášok 100g na lezúci hmyz a mravce
Protect prášok na ničenie domácich škodcov ako:mravce,švehly,bzdochy,blchy a ...
Detail produktu
3,06 €  
Bioformatox Plus 200g na mravce, neškodný pre ľudí
Ekologický prostriedok proti mravcom Bioformatox je vyrobený z 99,9% z potravinárskych ...
Detail produktu
3,50 €  
Krieda na mravce FERDOSTOP 8g a proti lezúcemu hmyzu
- biocídny prípravok určený na ničenie mravcov a loziaceho hmyzu. - kontaktný insekticíd ...
Detail produktu
2,27 €  
Loxiran Mravčí bufet na mravce 1x20 /20K
Používa sa na odstraňovanie mravcov na terasách, balkónoch a v obytných priestoroch. Po ...
Detail produktu
10,21 €  
Lonstar 20+15ml - dvojklíčne buriny v trávniku na 250m2
Prípravok proti bežným ale aj veľmi odolným burinám v trávniku. Výnimočná sada dvoch ...
Detail produktu
7,13 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.