MENU


Fastion 60g granulovaná nástraha na mravce, PH Floraservis
kategória: Biocídy, KÓD: 40368
FASTION Granulovaná nástraha proti mravcom.Insekticídna nástraha pre spotrebiteľov vo forme granúl určená na ničenie mravcov v objektoch a ich okolí.- vyhubí celé hniezdo - rýchly účinok, dlhodobý efekt - na terasy, chodníky, dom aj byt - s atraktantom pre mravce Určené okolo domov - terasy, chodníky, vydlaždené plochy, vstupy do prístreškov a garáží. Mechanizmus účinku: Základnú zložku prípravku tvorí cukor, a preto je prípravok mravcami prijímaný ako potrava, ktorú si mravce odnášajú do hniezd. Prví jedinci hynú po 3-4 dňoch, hniezdo je zničené do 2-4 týždňov od aplikácie prípravku. Účinná látka: imidacloprid 0,5g/kg Prípravok obsahuje silne horkú látku (Bitrex), ktorá neodpudzuje mravcov, ale bráni náhodnému požitiu človekom a domácimi zvieratami.

celý popis >

2,94 € s DPH/ks
skladom  (146 ks)

-

+

Návod na použitie:
Prípravok aplikujte do škár a štrbín kde sú mravce vidieť alebo cestičky mravcov sú viditeľné.
Aplikujte nástrahu na miesta chránené pred dažďom.
Ak je viditeľný vstup do mraveniska, aplikujte nástrahu do neho.
Celá kolónia je zlikvidovaná v priebehu 2-4 týždňov, ale môže to trvať aj 2 mesiace podľa podmienok.Dávkujeme maximálne 8g nástrahy na 1 mravenisko.
Ak je mravenisko vo vydláždených plochách (dlažobný kameň, betón a pod.) aplikujte granule priamo do vstupu do mraveniska.
Ak je vstupov do mraveniska viac, rozdelí sa 8g na jednotlivé vstupy.
Súčasne môžu byť ošetrené maximálne 2 mraveniská.

Nepoužívajte vo voľnej prírode! Neklaďte na miesta, ktoré sú dostupné hospodárskym a domácim zvieratám.Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.
 

Predajná jednotka
ks
Spôsob balenia
krabička
Počet v skupine
20
Hmotnosť
0 kg
Čiarový kód
8586002981735