MENU


Ferokap mololapka na potravinové mole - vyťahovací pás
kategória: Biologické-ekologické prípravky, KÓD: 900601
FEROKAP - feromónový Lepový pás v rolke na odchyt a monitoring potravinových molí. Popis výrobku: Obojstranne lepiace pás papiera opatrený feromónom, ktorý zaručuje účinný odchyt 4 druhov samcov potravinových molí - vijačky skladovej (Ephestia elutella), múčnej (Ephestia kuehniella), datlovej (Ephestia cautella) a paprikovej (plodíte interpunctella). Navyše výrobok obsahuje aj atraktant na účinný odchyt muchy domácej (Musca domestica).

celý popis >

0,65 € s DPH/ks
skladom  (543 ks)

-

+

Benefity výrobku:
Jedná sa o klasickú Mucholapku, do ktorej je pridaný feromón na potravinové mole. Ten sa z lepové plochy postupne uvoľňuje a láka samčekov štyroch druhov potravinových molí. Lepové pás je schopný pritiahnuť mólami zo širokého okruhu a jeden lapač tak vystačí na priestor 500 m3. Lákavosť a teda účinnosť na potravinovej mole je preukázaná ako laboratórnymi testami, tak použitím v praxi.

Cieľom lapača je prerušenie reprodukcie potravinových molí, a tým zamedzenie nakladenia vajíčok do potravín. Jeho inštaláciou teda nedôjde k okamžitému vyhubeniu dospelých jedincov, ale zabezpečí sa, že sa nebudú objavovať v potravinách larvy.

Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
100ks v kartóne
Hmotnosť
0.02 kg
Čiarový kód
8594021250152