MENU


FloraBand Lepové šípky do kvetináča 5ks v balení
kategória: Biologické-ekologické prípravky, KÓD: 4016785
FLORABAND - lepové šípky k ochrane rastlín pred škodcami popis výrobku: Sada 5 ks žltých šípok zlepených navzájom k sebe, kde 3 lepí obojstranne a 2 majú lepidlo len z jednej strany. Lepové šípky sa zapichujú do zeminy v blízkosti rastlín. Lapač priťahuje škodcu svojou žltou farbou.Rozmery lepivej plochy 2 x (45 x 95 mm)jednej šípky Lapač je účinný na skočkami (Crepidodera), molica (Aleyrodidae), vošky (Aphidoidea), nosáčikovi (Curculio), smutnice (Bibi), strapky (ercinothrips), vrtalky (Agromyzidae) a vrtuľu čerešňovou (Rhagoletis cerasi).

celý popis >

2,02 € s DPH/ks
skladom  (840 ks)

-

+

benefity výrobku:
Žlté lepové šípky sú účinnou ochranou rastlín proti rôznym druhom škodcov. Neobsahujú žiadnu lákavú alebo účinnú látku. Lákajú škodca svojou žltou farbou. Manipulácia a aplikácie je veľmi jednoduchá. Šípka sa zapichne do hliny vedľa rastliny. Šípky boli navrhnuté tak, aby nemohlo dôjsť k poraneniu o rohy, preto sú rohy mierne zaoblené. Navyše používame fóliu dostatočne silnú, aby sa šípka pri zapichovaní do zeminy neprehýbali a išla ľahkú inštalovať.

Lepidlo je nevysychavé a vodeodolné, takže mu neublíži, ani keď používateľ rastliny rosia a zvlhčuje. Použitie je možné ako v interiéroch, tak i v skleníkoch a exteriéroch.

Predajná jednotka
ks
Čiarový kód
8594021250633