Glyfogan 480 SL 1 L Agrovita

Glyfogan 480 SL 1 L Agrovita

Pôsobenie Glyfogan 480 SL je neselektívny listový herbicíd so systémovým účinkom. Rastlinami je prijímaný výhradne len zelenými časťami a asimilačným prúdom je rozvádzaný do celej rastliny. Touto translokáciou sa dosiahne zničenie podzemných častí trvácich, viacročných burín. Súčasne sa zničia všetky vzídené semenné buriny. Nie je prijímaný koreňmi a nepôsobí na semená. Predpokladom úspešného zničenia trvácich burín je vytvorenie dostatočnej listovej plochy v období postreku, aby sa zabezpečil čo najväčší príjem účinnej látky do rastliny. Najúčinnejšie sú aplikácie vykonané v období nasadzovania kvetných púčikov, alebo po odkvitnutí, kedy sú buriny v plnom raste. Príznaky účinku sú postupné vädnutie, žltnutie, zasychanie, zhnednutie zasiahnutých rastlín počas 10-14 dní po aplikácii. Za chladného a suchého počasia sa príznaky môžu prejaviť neskôr. Účinok prípravku zvyšuje vyššia intenzita svetla a vyššiu relatívnu vlhkosť vzduchu. Dážď do 6 hodín po ošetrení znižuje účinnosť prípravku. Zníženiu účinku prípravku vplyvom dažďa do 6 hodín môžete zabrániť pridaním prípravku AGROVITAL v dávke 0,35-0,5 l / ha, ktorý zabezpečí ochranné krytie. Všetky kultivačné práce vykonávajte až v období, keď sa úplne prejavia príznaky účinku, tj. 2-3 týždne po ošetrení.

Kód: 45068
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 13,25 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

 

Spektrum účinnosti

Na buriny vzídené z pôdnej zásoby je potrebné postrek zopakovať. Maximálne množstvo vody je 300 l / ha. Platí zásada, že čím je menší objem vody, tým sa dá pracovať s vyššou koncentráciou a dosiahne sa lepší účinok. 
Proti pupenca rolnímu ošetrujte po nasadení kvetných pukov, proti turanu kanadskému je najvýhodnejšie ošetrovať v štádiu prízemnej ružice. U ostatných burín aplikujte pri plnom raste a ich výške maximálne 15-20 cm. Viacročné, hlboko koreniace buriny nesmú byť zakryté inými rastlinami.
Predajná jednotkaksK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Glyfogan 480 SL 1 L Agrovita:

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.