MENU


Granulovaná nástraha 140g proti mravcom Protect Home, Floraservis
kategória: Biocídy, KÓD: 403682
GRANULOVANÁ NÁSTRAHA NA MRAVCE PH Granulovaná nástraha na mravce Protect Home s novou účinnou látkou. Komplexné riešenie proti mravcom vo vnútri a v blízkom okolí domu. Granulovaná nástraha ochráni váš rodinný dom, byt či chatu pred mravcami čiernymi, ale i ďalšími druhmi mravcov, ktoré prichádzajú do budov z vonku. Použiť ju môžete aj na balkónoch. Prípravok proti mravcom s novou účinou látkou acetamiprid.- likvidácia mravcov posypom, postrekom alebo zalievaním - vyhubí celé hniezdo - okamžitá likvidácia mravcov s dlhodobým pôsobením - bez zápachu - ochráni váš rodinný dom, byt, chatu či blízke okolie pred mravcami čiernymi, ale i ďalšími druhmi mravcov - likviduje všetky druhy mravcov, ktoré prichádzajú do budov z vonku - hubí všetky druhy mravov na balkónoch, terasách, príjazdových cestách , chodníkoch - balenie vystačí na až na 14 hniezd (10 g prípravku na 1 m2 plochy, kde žijú mravce alebo na 1 hniezdo mravcov) - obsahuje benzoesandenatonium - horké činidlo, ktoré zabráni požitiu človekom alebo domácim miláčikom.Granulovaná nástraha na mravce je mikro-granulát, pripravený na použitie pre dlhodobú kontrolu mravcov.

celý popis >

4,10 € s DPH/ks
skladom  (382 ks)

-

+

Výrobok je bez zápachu a veľmi flexibilný, pretože môže byť použitý 3 rôznymi spôsobmi: postrekom, zalievaním alebo posypom. Aplikujte prípravok na miesta pohybu mravcov alebo ich hniezda.
Ako prášok:
Aplikujte v pomere 20g/m2.
Ak je to nutné, podľa výskytu mravcov opakujte aplikáciu každé 2-3 mesiace.
Urobte potrebné opatrenia okolo miest, ktoré majú byť chránené.
Nečistite ani iným spôsobom nezasahujte na miesta aplikácie, môžete narušiť insekticídne pôsobenie.
Ako postrek:
Zmiešajte v rozprašovači v pomere 100 g na liter vody.
1 liter postrekovej kvapaliny je určený na 5m2.
Ako zalievanie:
Táto aplikácia je určená len na vonkajšie použitie.
Zmiešajte s vodou v pomere 20g na liter vody.
Aplikujte 1L zamiešanej kvapaliny na 1m2.
Účinná látka: acetamiprid 2 g/kg

Nepoužívajte vo voľnej prírode! Neklaďte na miesta, ktoré sú dostupné hospodárskym a domácim zvieratám. Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.

Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
20ks v kartóne
Čiarový kód
3664715003724