MENU


Herbiclean Al 1000ml totálny ničí buriny, ekologický
kategória: Herbicídy selektívne- proti burine, KÓD: 45077
Prírodný totálny herbicíd proti burinám, riasam a machom. Neselektívny herbicíd na priame použitie vo forme kvapalného koncentrátu pre aplikáciu bez riedenia (AL) určený na ničenie burín, machov a rias na chodníkoch, cestičkách, terasách,v záhradách a predzáhradkách na nepoľnohospodárske pôdy, nespevnené plochy, plochy pod krami a stromami a plochy pred výsevom alebo výsadbou okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov.Prírodný totálny herbicíd - 100% prírodná účinná látka- široké spektrum účinku, jednoročné a vytrvalé buriny, machy a riasy. Odolný voči dažďu už 3 hodiny po postreku.

celý popis >

12,73 € s DPH/ks
dočasne vypredané
pre bližšie informácie nás kontaktujte

- pôsobí až 8 týždňov

- prírodné kyseliny na báze mastných kyselín, bežne vyskytujúce sa v prírode, nezanecháva rezidua

- ekologický prípravok s účinnou látkou čisto prírodného pôvodu

- už 3 hodiny po aplikácii je odolný voči dažďu

- použitie na cestičky, terasy, chodníkyÚČINNÁ LÁTKA:

Caprylic acid 17,7 g/l (1,8 % hm)

Capric acid 12 g/l (1,2 % hm)PÔSOBENIE PRÍPRAVKU:

HERBICLEAN AL je neselektívny listový herbicíd, ktorý pôsobí proti jednoročným i trvácim burinám a rovnako účinkuje aj proti machom a riasam.

Účinné látky sú absorbované zelenými časťami rastlín čo spôsobuje ich odumieranie.

Používa sa na ošetrenie nespevnených plôch (cestičky, chodníky a pod.) s výskytom nežiaducej vegetácie, okolo okrasných krov a stromčekov a plôch určených na výsadbu okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov.POKYNY PRE APLIKÁCIU:

Pred použitím fľašu dôkladne pretrepte. Otočte trysku do polohy „postrek“. Následne vykonajte ošetrenie. Po skončení otočte trysku späť.

Vždy je potrebné dbať na to, aby bola rovnomerne pokrytá celá ošetrovaná plocha a listy burín vlhké, ale aby nedochádzalo k stekaniu prípravku. Pri aplikácii prípravku zabráňte zasiahnutiu okrasných krov, stromčekov a všetkých ostatných zelených rastlín, na ktoré nebol postrek cielený. Neošetrujte za silného slnečného žiarenia, za vetra a v období kvitnutia burín. Neaplikujte za dažďa alebo ak sú predpokladané dažďové zrážky do 3 hodín po aplikácii prípravku.

Termín aplikácie: Postrekujte po vzídení burín (postemergentne), marec – október.

Pri použití na nepoľnohospodárskej pôde a nespevnených plochách (cesty, chodníky, terasy) je možné prípravok použiť 1-2 × za rok, v prípade potreby postrek opakujte po 14 dňoch.

Pri použití na plochách okolo stromov a krov je možné prípravok použiť 1-3 × za rok, v prípade potreby postrek opakujte po 14 dňoch.

Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
12
Hmotnosť
1.1 kg
Čiarový kód
3664715000235