MENU


LAT 6. baktérie pre vašu latrínu, 500g
kategória: Enzýmy, baktérie, KÓD: 900143
LAT 6. Prírodno bio-enzymatický výrobok na rýchle odstránenie všetkého organického odpadu vrátane zápachu z Vášho suchého WC Úplne rozloží exkrementy a toaletný papier Značne znižuje náklady na vývoz Predlžuje životnosť suchého záchodu Bezpečné použitie Prostredie pre Vaše potreby bez zápachu Zvýši komfort Vášho chatárčenia Vhodné aj do chemických záchodov Prírodnou biologickou cestou získate: úplné rozloženie suchých a tuhých exkrementov, dôstojné prostredie pre vaše potreby, odstránenie zápachu.

celý popis >

14,36 € s DPH/ks
skladom  (5 ks)

-

+

Dávkovanie:

Prvá dávka: 8 polievkových lyžíc. Následne jedenkrát týždenne 4 polievkové lyžice. Na zlepšenie stavu stačí jedenkrát týždenne 1-2 polievkové lyžice (v závislosti od frekvencie používania suchého WC).

Návod na použitie:
Výrobok LAT 6. nasypte do vlažnej vody (cca 30 stupňov C) v pomere 1 polievková lyžica prípravku k minimálne 5 litrom vody, premiešajte a nechajte 30 minút aktivovať. Následne aplikujte priamo na tuhé exkrementy.

Upozornenie:
Výrobok LAT 6. dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Nepoužívajte súčastne agresívne dezinfekčné prostriedky alebo kyseliny a lúhy. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5-20 stupňov C v uzavretej dóze.

Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
12,00
Hmotnosť
0.6 kg
Čiarový kód
8594162560769