MENU


Lepidlo Vermifix spray 400ml na ochranu stromov
kategória: Lapače hmyzu, KÓD: 401689
Vermifix – lepidlo v spreji na ochranu stromov a rastlín Slúži na monitoring a signalizáciu náletu alebo výskytu skočiek, molíc, nosáčikov, smutiviek, strapiek, míneriek, vrtivky čerešňovej, mravcov, piadiviek, a puklíc na ovocných stromoch, okrasných stromoch, skleníkových kultúrach, zelenine, izbových rastlinách a poľných plodinách.

celý popis >

9,35 € s DPH/ks
skladom  (211 ks)

-

+

Návod na použitie: Tento výrobok je určený na ochranu drevín a na prípravu pascí rôznych druhov. Používajte len na určený účel. Lepidlo je možné nastriekať priamo a na len na zrelú kôru (borku) stromov, najlepšie zo vzdialenosti 5- 10 cm v tenkej súvislej vrstve. Odporúča sa nanášať lepidlo v dvoch vrstvách, v prípade drsnej alebo popraskanej kôry i viac krát. Lepidlo je možné tiež nastriekať na rôzne materiály, ako je napr. lepenka, fólia a pod. takto pripravené lapače je možné zaviesť do korún stromov, alebo zapichnúť do pôdy vedľa rastlín a použiť tak na imobilizáciu húseníc, lariev a dospelých štádií škodlivého hmyzu. Lepivá plocha zostáva aktívna deň po aplikácii. Pred použitím dobre pretrepte. Aplikujte len za bezvetria, alebo mierneho vánku.
Dbajte na to, aby sa prípravok v žiadnom prípade nedostal do tečúcich alebo stojatých vôd vo voľnej prírode. Riziká vyplývajúce z použitia sú pri dodržaní návodu na použitie a správnej aplikácii  pre včely a zver prijateľné.
Aktívna zložka: polyolefíny (polyolefins) 42% hm (420g na 1kg).

Hmotnosť: 0,35kg

Predajná jednotka
ks
Čiarový kód
8594021252019