Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu, preventívne opatrenia a množstvo objednávok môže byť doba dodania tovaru predĺžená o 3 - 5 dní.
Lesk aktiv 400ml Hoštice na listy

Lesk aktiv 400ml Hoštice na listy

ESK je prípravok, ktorý výrazne zlepšuje vzhľad rastlín a dáva rastlinám prirodzenú sviežosť. Používaním lesku sa na rastlinách vytvára antistatická vrstva proti usadzovaniu prachu a zároveň sa odstraňujú nežiadúce vápenné škvrny na listoch. V kombinácii s leskom odporúčame používať hnojivá zo skupiny KAPKA. Spojením týchto harmonicky zladených produktov dodáte rastlinám maximum potrebných živín pre zdravý rast a budete sa dlho tešiť z ich sviežej krásy. Výhody: - vysoký lesk - jednoduchá aplikácia - dlhodobý účinok - pôsobí antistaticky - odstraňuje nežiadúce vápenné škvrny

Kód: 19962
EAN kód: 8594003193071
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 5,90 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

 LESK activ

Použitie: Prípravok sa aplikuje stlačením rozprašovača nádobky zo vzdialenosti cca 40cm pri izbovej teplote a po dôkladnom pretrepaní obsahu nádobky. Je vhodný na drvivú väčšinu rastlín s výnimkou mladých rastlín, kaktusov a sukulentov. Pred použitím odporúčame lesk vyskúšať na malej časti rastliny a ak nedôjde k negatívnym prejavom, aplikuje sa na celú rastlinu. Lesk je vhodné používať v dvojtýždňových intervaloch.
Predajná jednotkaks
Skladová jednotka1,00
Spôsob baleniakartón
Počet v skupine6,00
Čiarový kód8594003193071K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Lesk aktiv 400ml Hoštice na listy:

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.