Likvidátor pňov 250g

Likvidátor pňov 250g

Likvidátor pňov 250g Návod na použitie: Do suchého pňa do priemeru 30 cm sa vyvŕta do stredu diera najlepšie o priemere cca 2 cm, alebo viac menších dier do hĺbky okolo 20 cm. Podobná diera sa navŕta šikmo zo strany - asi 8 cm pod ranou pňa, a to tak, aby sa obe diery spojili. Pri väčších priemeroch pňov sa vyvŕta týchto kombinácií dier viac. Do každej kombinácie dier sa nasype asi polovica balenia a zaleje sa teplou vodou. Voda sa potom dolieva každých 4 až 6 týždňov. Počas tejto doby sa chráni rezná plocha pňa pred nadmerným dažďom. Peň nesmie byť čerstvo zrezaný, vtedy sa účinná látka ťažko rozširuje v dreve. Vysušíte ho tak, že reznú ranu potriete 5% roztokom Touchdownu. Peň vyschne za 1-2 mesiace. Potom použite likvidátor pňov. nasýtenie pňa prípravkom umožní jeho rýchlejší rozklad a ľahšie mechanické odstránenie. Ak je možné odstrániť peň vypálením, potom sa cca 6 týždňov po absorpcii prípravku môže postupovať niekoľkými spôsobmi. Do dier možno naliať parafínový olej a akonáhle sa nasaje (cca po 4-5 týždňoch), tak peň zapáľte pomocou tuhého podpaľovača alebo podobného materiálu. Možno tiež na peň umiestniť sud, ktorý nemá dno ani veko a vnútri sa na pni rozloží oheň. Ten sa prenesie i na peň, ten následne vyhorí. Vyhorenie môže trvať aj niekoľko dní, zabezpečte, aby sa oheň nerozšíril!

Kód: 4022982
Hmotnosť: 0,26 kg
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 5,30 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

Môže prispieť k rozvoju požiaru, oxidačné činidlo. Pri kontakte s horľavým materiálom môže spôsobiť požiar. Zdraviu škodlivý pri požití. Dráždi oči, dýchacie orgány a kožu.
Uschovávajte uzamknuté a mimo dosahu detí. Uschovávajte obal tesne uzavretý. Uschovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa horúcich povrchov. Nefajčite. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhladajte lekársku pomoc. 

Predajná jednotkaks
Skladová jednotkaks
Spôsob baleniaks
Počet v skupine12 v kartóne
Hmotnosť0,26 kgK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Likvidátor pňov 250g:
Roundup 1l Biaktív proti burinám
Kvapalný koncentrát riediteľný vodou na ničenie trvácich a jednoročných burín na ornej ...
Detail produktu
20,15 €  
Touchdown Systém 4 1 liter - aj proti boľševníku
Ničí buriny, je to takzvaný totálny herbicíd, ktorým možno ničiť aj boľševníky, náletové ...
Detail produktu
21,60 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.