MENU


Margaréta aerosol 400ml spray na ničenie vošiek
Akcia
Margareta aerosol 400ml spray na ničenie vošiek na izbových rastlinách a v záhrade. Disponuje tryskou, ktorá umožňuje aplikovať produkt v akej koľvek polohe / dostane sa aj medzi husté listy rastlín/. Účinná látka: 0,6 g/l pyrethrum (prírodný pyretrin 0,06% (m/m). Možné je aj použitie v bytoch, interiéroch.

celý popis >

Bežná cena: 8,00 €Ušetríte: 1,65 € (21 %)
6,35 € s DPH/ks
skladom  (172 ks)

-

+

Popis:
Insekticídny postrekový prípravok na ošetrenie izbových a okrasných rastlín proti voškám. Rýchly a bezpečný. V suchom počasí môže byť rýchlou pomocou aj v malej záhrade.
Návod na použitie:
 
Aerosólová fľaša je vybavená ventilom, ktorý umožňuje jej použitie v akejkoľvek polohe, takže je možné nastriekať aj zadnú stranu listov.
Udržujte vzdialenosť 35 cm od povrchu, ktorý sa má postriekať. Takto zabránite poškodeniu produktu. Rastlina by mala byť zo všetkých strán rovnomerne ošetrená jemným postrekom. Množstvo postreku namiereného na rastlinu by sa malo zvoliť tak, aby tekutina nestiekla z ošetreného povrchu. Nestriekajte do otvorených kvetov! Pre prípad akejkoľvek individuálnej citlivosti pred použitím otestujte postrek na malú plochu rastliny.
Používajte biocídy bezpečným spôsobom ! Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.
 
Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
12ks v kartóne
Hmotnosť
0,5 kg
Čiarový kód
5997378783725