MENU


NutriMix hydina-odchov 1 kg
kategória: Vitamíny, KÓD: 17971
Charakteristika: Kompletná prísada biologicky účinných látok do krmiva. Indikácie: kompletná kŕmna prísada Nutrimix je určená pre drobnochovateľov a maloodchovy. Pridáva sa do kŕmnej dávky hydiny, ktorú tvoria prevažne obilné šroty, kuchynské zvyšky a ďalšie vlastné krmivá. Zloženie Nutrimix-u a v ňom obsiahnuté biologicky účinné látky, t.j. vitamíny, minerálne látky, metionín a kŕmna soľ umožňujú chovateľom doplniť neplnohodnotnú kŕmnu dávku na potrebnú úroveň. Táto optimalizovaná výživa zaisťuje životaschopnosť a dobrý zdravotný stav mladej hydiny, podstatne zvyšuje prírastky hmotnosti a zlepšuje využitie prijatého krmiva.

celý popis >

2,64 € s DPH/ks
dočasne vypredané
pre bližšie informácie nás kontaktujte

Zloženie: Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, niacín, pantotenan vápenatý, cholín, metionín, lyzín, vápnik, fosfor, sodík, železo, meď, zinok, mangán, kobalt, jód, selén.

 Spôsob použitia: Nutrimix sa podáva zvieratám denne, podľa doporučeného dávkovania rovnomerne zamiešaný do krmiva. Na začiatku odchovu alebo výkrmu používajte nižšiu doporučenú dávku Nutrimix-u a postupne zvyšujte podľa veku hydiny až na hornú doporučenú dávku Nutrimix-u.

Dávkovanie:  

kurčatá, káčatá, húsatá do 8 týždňov veku 30 - 60 g na 10 kusov a deň 1 - 2 polievkové lyžice,  

nad 8 týždňov veku 60 g na 10 kusov a deň 2 polievkové lyžice. 

Morky, perličky do 8 týždňov veku 30 - 75 g na 10 kusov a deň 1- 2,5 polievkovej lyžice

nad 8 týždňov veku 90 g na 10 kusov a deň 3 polievkové lyžice.

 
 

 

Predajná jednotka
ks
Skladová jednotka
1,00
Spôsob balenia
kartón
Počet v skupine
12,00
Hmotnosť
1.1 kg
Čiarový kód
8594005570146