MENU


NutriMix ovce a raticovú zver 1 kg minerálne krmivo s vitamínmi
kategória: Krmivá pre zvieratá, KÓD: 179781
Nutrimix je minerálne krmivo s vitamínmi. Prírodný antioxidant, obsahuje organicky viazané mikroprvky a chránené vitamíny a esenciálne oleje. Charakteristika. Je určený na denné dopĺňanie minerálov a potrebných vitamínov pre ovce a raticovú zver chované v drobnochovoch, na farmách alebo v oborách. Prispieva k udržaniu dobrého zdravotného stavu zvierat a životaschopnosti mláďat. Spôsob použitia: Odmerané množstvo prípravku sa rovnomerne zamieša do kŕmnej dávky (jadra) alebo sa rovnomerne nasype do kŕmneho žľabu na objemové krmivo. Na začiatku odchovu a výkmru je vhodné použiť dolnú hranicu odporúčaného dávkovania a postupne zvyšovať podľa rastúcej hmotnosti a veku zvierat. Je nutné zaistiť trvalý prístup ku zdravotne nezávadnej vode. Zloženie: hydrogénfosforečnan vápenatý, pšeničná múka, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, oxid horečnatý, vitamíny A, D3, E, B6, B12, biotin, kyslelina listová, pantothenan vápenatý, železo, zinok, mangán, jód, kobalt, selén, zmes aromatických látok. Dávkovanie : jahňatá: 5 - 10 g na 1 kus a deň ( 1 plná čajová lyžička) dospelé zvieratá: 10 - 20 g na 1 kus a deň, (2 - 3 plné čajové lyžičky) gravidné a laktujúce samice : 15 - 30 g na 1 kus a deň ( 2 - 4 plné čajové lyžičky). Odporúčaná kŕmna dávka pre laktujúcu ovcu alebo 2 jahňatá: pastva, 1,5 kg sena, 1,5 kg kŕmnej repy alebo surových zemiakov, 0,5 kg ovseného šrotu, 30g nutrimixu ( cca 3 plné čajové lyžičky)

celý popis >

3,16 € s DPH/ks
skladom  (21 ks)

-

+

- Zaisťuje odpovedajúci rast a vývoj mladých zvierat.
- Udržuje chové zvieratá v dobrej kondícii a zdravotnom stave.
- Zvyšuje prírastky a využitie krmiva u vykrmovaných zvierat.
 
Charakteristika. Je určený na denné dopĺňanie minerálov a  potrebných vitamínov pre ovce a raticovú zver chované v drobnochovoch,  na farmách alebo v oborách. Prispieva k udržaniu dobrého zdravotného stavu zvierat a životaschopnosti mláďat.
 
Spôsob použitia: Odmerané množstvo prípravku sa rovnomerne zamieša do kŕmnej dávky (jadra) alebo sa rovnomerne nasype do kŕmneho žľabu na objemové krmivo. Na začiatku odchovu a výkmru je vhodné použiť dolnú hranicu odporúčaného dávkovania a postupne zvyšovať podľa rastúcej hmotnosti a veku zvierat. Je nutné zaistiť trvalý prístup ku zdravotne nezávadnej vode.
 
Zloženie: hydrogénfosforečnan vápenatý, pšeničná múka, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, oxid horečnatý, vitamíny A, D3,  E,  B6, B12, biotin,  kyslelina listová, pantothenan vápenatý,  železo, zinok, mangán, jód, kobalt, selén, zmes aromatických látok. 
 
Dávkovanie :  jahňatá: 5 - 10 g na 1 kus a deň ( 1 plná čajová lyžička) 
                       dospelé zvieratá: 10 - 20 g na 1 kus a deň, (2 - 3 plné čajové lyžičky)
                       gravidné a laktujúce samice : 15 - 30 g na 1 kus a deň ( 2 - 4 plné čajové lyžičky).
 
Odporúčaná kŕmna dávka pre laktujúcu ovcu alebo 2 jahňatá:  pastva,  1,5 kg sena, 1,5 kg kŕmnej repy alebo surových zemiakov, 0,5 kg ovseného šrotu, 30g nutrimixu ( cca 3 plné čajové lyžičky)
 

 

Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
10ks v kartóne
Hmotnosť
1.1 kg
Čiarový kód
8594005573185