MENU


Orgamin na jahody 1kg s rohovinou
kategória: Hnojivá biologické, KÓD: 19911
Organominerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Výborné výsledky sú dané po užití tohto ekologického hnojiva vďaka postupne pôsobiacemu dusíku, ktorý sa nachádza práve v rohovine. Sú tu zastúpené v optimálnom pomere aj ďalšie zdroje živín, nevyhnutných pre zdravý rast a vývin jahôd a iného drobného ovocia.

celý popis >

3,76 € s DPH/ks
skladom  (74 ks)

-

+

 Použitie: Hnojenie sa prevádza na začiatku vegetačného obdobia v dávke: 50-80 g na 1 m2. Rovnomerne rozhodíme medzi riadky a zapracujeme do pôdy. Pri jesennom hnojení pred výsadbou sa hnojivo použije v rovnakej dávke a opäť sa zapracuje do pôdy.

Obsah živín: celkový dusík ako N 8%, Fosforečnan rozpustý v minerálnej kyseline ako P2O5 8%, vodorozpustný draslík ako K2O 10%, horčík ako MgO 3%.
Prednosti: pôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všetkých potrebných živín rovnomerne od začiatku vegetácie až do jesenného obdobia, zosilňuje biologickú činnosť pôdy, zlepšuje pôdnu štruktúru ako aj dýchanie koreňov, zvýšuje odolnosť rastlín proti hubovým chorobám, reguluje vodný režim rastlín, forma obsiahnutého dusíka zabraňuje nežiadúcemu prehnojeniu touto živinou.
Predajná jednotka
ks
Spôsob balenia
kartón
Počet v skupine
12,00
Hmotnosť
1.1 kg
Čiarový kód
8594003191046