MENU


Orgamin na thuje a cyprušteky 1kg s rohovinou
kategória: Hnojivá biologické, KÓD: 199124
Organominerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Výborné výsledky sú dané po užití tohto ekologického hnojiva vďaka postupne pôsobiacemu dusíku, ktorý sa nachádza práve v rohovine. Sú tu zastúpené v optimálnom pomere aj ďalšie zdroje živín, nevyhnutných pre zdravý rast a vývin tují a cypruštekov. Použitie: Hnojenie sa prevádza 2 krát do roka, na začiatku a na konci vegetácie v dávke: 40-50 g na 1 m2. Rovnomerne rozhodíme a zapracujeme do pôdy. Vhodné je týmto hnojivom obohatiť aj kompost používaný pri výsadbe a to v dávke 3kg na 1 m3.

celý popis >

skladom
3,83 € s DPH/ks

-

+

Obsah živín: celkový dusík ako N 8%,z toho organicky viazaný n v pomaly pôsobiacej forme ako N minimálne 7%, fosfor rozpustý vo vode ako P2O5  4%, vodorozpustný draslík ako K2O 11%, horčík ako MgO 3,3%, 

Prednosti: pôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všetkých potrebných živín rovnomerne od začiatku vegetácie až do jesenného obdobia, zosilňuje biologickú činnosť pôdy, zlepšuje pôdnu štruktúru ako aj dýchanie koreňov, zvýšuje odolnosť rastlín proti hubovým chorobám, reguluje vodný režim rastlín, forma obsiahnutého dusíka zabraňuje nežiadúcemu prehnojeniu touto živinou.
Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
12,00
Hmotnosť
1,10 kg
Čiarový kód
8594003193392