MENU


Plašič solárny Pecon na hlodavce /krtkov,myši/ hranatý, pokrytie 650-800m2
kategória: Plašiče a lapače, KÓD: 9011247
Plašič solárny Pecon na hlodavce /krtkov,myši/ hranatý, pokrytie 650-800m2 Výborná ochrana proti krtkom, hrabošom či iným nežiaducím hlodavcom. Odpudzujúci efekt tohoto zariadenia je založený na vysielaní špecifických zvukových vĺn do pôdy , ktoré odoženú hlodavcov. Zvukové vlny sa dostanú až do rozmedzia 800 m2. Nie je nebezpečný pre ľudí ani pre domáce zvieratá. Odpudzovač funguje na báze solárneho svetla, to znamená, že sa cez deň na slnku nabíja. Obsahuje 1 NiMH batériu 1,2 V, 80mA.

celý popis >

11,59 € s DPH/ks
dočasne vypredané
pre bližšie informácie nás kontaktujte

 Nabíjanie batérie:
Pred použitím zariadenie je potrebné najprv umiestniť na priame slnečné žiarenie, aby sa batéria plne nabila. Uistite sa, že solárne články sú po väčšinu dňa na priamom slnečnom žiarení. Prosím počítajte s rôznymi uhlami slnečného žiarenia od rána až do večera. 

Varovanie:
Aby sa predišlo poškodeniu zariadenia, je potrebné ho chrániť pred extrémnymi poveternostnými podmienkami (sneh, krupobitie a záplavy). Napriek tomu je zariadenie vodotesné, neodporúčame ho umiestňovať  v blízkosti postrekovačov. 

Montáž:
Spojte dva konektoroy a upevnite hlacu ku kovovému špicu. Špic zapichnite do zeme. Z celkovej dĺžky zariadenia by mala byť približne jedna tretina v zemi. Ak je zem tvrdá, je potrebné najprv dieru vykopať, aby nedošlo k poškodeniu zariadenia počas vtláčania do zeme. Nikdy nepoužívajte kladivo.
 

Predajná jednotka
ks
Čiarový kód
8584163022182