MENU


Plantella Ihličnany 1kg cyprušteky, tuje obaľované hnojivo s postupným uvoľňovaním na celý rok
kategória: Hnojivá, KÓD: 21764
Akcia
Plantella Membránové hnojivo 1kg. Hnojivo sa uvoľňuje postupne celý rok. 5x nižšia spotreba hnojiva, nevyplavuje sa. Koľko hnojiva potrebujem? Dávka 80g/m2 alebo 1kg/12m2. Membránové hnojivo Formula 365 je múdre hnojivo, predstavuje najmodernejšie technológie v oblasti výživy rastlín. Ich výhody sú: Predĺžený účinok: riadené uvoľňovanie živín v závislosti na teplote pôdy, a tým zabezpečuje vyváženú výživu rastlín celých á.mesiacov. Technologická náročnosť: je založená na vytvorení technologicky sofistikovanej membrány, ktorá obaľuje živiny dusíka, fosforu a draslíka. Šetrné k životnému prostrediu: riadené a postupné uvoľňovanie hnojiva je šetrné k životnému prostrediu, nezaťažuje zem. Raz za sezónu: po hnojení už dostatočne (odborne) postarané o vašu záhradu počas celého vegetačného obdobia a poskytuje kompletný vzhľad vášho okolia. 5x nižšia spotreba: racionálne používanie hnojív, pretože na rovnakú plochu spotrtebujete za rok až päťkrát menej hnojiva. Jednoduché použitie: starostlivosť o okrasnú záhradu je jednoduchšia, s dôrazom na úsporu času a krásne ozdobené okolie vášho domova. Zloženie: Hnojivo NPK 19-6-11 so stopovými prvkami.

celý popis >

7,44 € s DPH/ks
skladom  (1 ks)

-

+

 Spôsob použitia:

Výsadba-hnojivo zmiešame s pôdou, ktorou zahrnieme koreňový bal ihličňanov a zarovnáme výsadbovú jamu. Pôdu zhutníme a rastliny dobre zalejeme.
Hnojenie: Hnojivo rovnomerne posypeme okolo rastliny a rukami alebo hrabľami ľahko prekryjeme pôdou. 
Pôsobenie:
Vlhkosť preniká cez membránu a rozpúšťa živiny, ktoré sa najintenzívnejšie uvoľňujú v období rastu. Membrána funguje na základe teploty: pri nižších teplotách, keď rast rastliny je pozastavený, membrána prepúšťa menej živín a naopak. Postupné uvoľňovanie zabezpečuje, že vaše ihličnany budú počas celej sezóny robustné a zdravé.
Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
12ks v kartóne
Hmotnosť
0 kg
Čiarový kód
3830050601042