MENU


Prípravok Ascyp PBO na KLIEŠTE a OBTIAŽNY HMYZ 50ml
kategória: Biocídy, KÓD: 4014502
Šváby a iný lezúci hmyz. Postrekovať cesty hmyzu: okolo soklov, dverí, okolie vetracích kanálov, trhlín a štrbín, hniezda škodcov (rohy múrov, trhliny v podlahe, atď.) vo vnútri aj zvonku budovy.Boj proti kliešťom Nastriekať miesta, kde sa objavujú kliešte: altánky, terasy, zastrešenia pod stromami, stany, chovné zariadenia a nebytové priestory. Spôsob použitia - určite presné množstvo tekutiny (50ml kvapaliny na povrch 1m2) - dobre pretrepte balenie a dôkladne premiešajte obsah. Lietajúci hmyz Pripravte 0,5% pracovnú tekutinu (napríklad 5ml látky sa zriedi s 1 litrom vody)Lezúci hmyz Pripravte 1,0% pracovnú tekutinu (napríklad 10ml látky sa zriedi s 1 litrom vody) Aplikujte postrekom. 1 liter pracovnej tekutiny postačuje na postrek 20m2 povrchu.Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.

celý popis >

6,74 € s DPH/ks
dočasne vypredané
pre bližšie informácie nás kontaktujte

 - účinný koncentrát proti kliešťom, muchám a švábom,  kontaktné a rýchle pôsobenie.  

- dlhá doba pôsobenia
- proti švábom aplikujte okolo podlahových líšt,   dverí, špár, prasklín a miest, kde sa škodlivý  hmyz vyskytuje.
 
Šváby a iný lezúci hmyz.
Postrekovať cesty hmyzu: okolo soklov, dverí, okolie vetracích kanálov, trhlín a štrbín, hniezda škodcov (rohy múrov, trhliny v podlahe, atď.) vo vnútri aj zvonku budovy.
Boj proti kliešťom.
Nastriekať miesta, kde sa objavujú kliešte: altánky, terasy, zastrešenia pod stromami, stany, chovné zariadenia a nebytové priestory. Spôsob použitia
- určite presné množstvo tekutiny (50ml kvapaliny na povrch 1m2)
- dobre pretrepte balenie a dôkladne premiešajte obsah. 
Lietajúci hmyz
Pripravte 0,5% pracovnú tekutinu (napríklad 5ml látky sa zriedi s 1 litrom vody)
Lezúci hmyz
Pripravte 1,0% pracovnú tekutinu (napríklad 10ml látky sa zriedi s 1 litrom vody) Aplikujte postrekom. 1 liter pracovnej tekutiny postačuje na postrek 20m2 povrchu.Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.  
 
Predajná jednotka
ks
Skladová jednotka
ks
Počet v skupine
20ks v kartóne
Čiarový kód
3664715003755