MENU


Prírodná bariéra 750ml R/12K-odpudzovač psov a mačiek
kategória: Biologické-ekologické prípravky, KÓD: 481001
Prírodná bariéra proti psom a mačkám - Menič zvykov Vďaka špeciálnemu zloženiu mení prirodzené zvyky psov a mačiek a oni následne opúšťajú dané miesto.

celý popis >

14,58 € s DPH/
skladom  (17 ks)

-

+

Vďaka špeciálnemu zloženiu mení prírodné zvyky psov a mačiek a ony následne opúšťajú dané miesto.

Vhodný pre:

exteriér: kvetináče, steny, haly, chodníky, záhradné dekorácie, rastliny, záhony, kolesá automobilov interiér: nábytok, koberce, podlahy, sedačky, deky a pod.Produkt je zmesou éterických olejov. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá a rastliny, neobsahuje hnacie plyny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie.Zabráňte ohrozeniu človeka a životného prostredia, postupujte podľa návodu na použitie.

Návod na použitie: Ošetrovaný povrch pred aplikáciou očistite a nechajte dôkladne vyschnúť, potom aplikujte prípravok zo vzdialenosti 30 - 40 cm na potrebné miesto. Na začiatku používania aplikujte prípravok každý deň, potom každý druhý deň. V príprade dažďov alebo umývania povrchov je potrebné aplikáciu opakovať.Pred použitím pretrepte. Nestriekajte priamo na lístie alebo trávu, najprv vykonajte skúšku na malej časti plochy, ktorá má byť ošetrená a pred použitím si overte, že produkt nezanecháva škvrny. Skladovanie: skladujte v chladnom a suchom prostredí mimo priameho slnečného žiarenia, Neskladujte spoločne s potravinami.

Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použití si prečitaje etiketu. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním osobe oprávnenej na likvidáciu odpadov alebo na mieste určenom obcou. Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov. Obsahuje Geraniol, Citronellol. Môže vyvolať alergickú reakciu. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Národné toxikologické informačné centrum +421 (0) 2 547 741 66 nonstop konzultačná služba pri akútnych tixikáciách.

Zloženie: výrobok obsahuje vodu, neiónové emulgátory, vône a prirodné esenciálne oleje. FOMRMULÁCIA: vopred pripravený postrek s pumpičkou.

Obsah: 750ml

 

 
Hmotnosť
0.8 kg
Čiarový kód
8012526010113