Prírodná bariéra 750ml R/12K-odpudzovač psov a mačiek

Prírodná bariéra 750ml R/12K-odpudzovač psov a mačiek

Prírodná bariéra proti psom a mačkám - Menič zvykov Vďaka špeciálnemu zloženiu mení prirodzené zvyky psov a mačiek a oni následne opúšťajú dané miesto.

Kód: 481001
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 14,58 / ks (s DPH)
 
+ -
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

Vďaka špeciálnemu zloženiu mení prírodné zvyky psov a mačiek a ony následne opúšťajú dané miesto.

Vhodný pre:

exteriér: kvetináče, steny, haly, chodníky, záhradné dekorácie, rastliny, záhony, kolesá automobilov interiér: nábytok, koberce, podlahy, sedačky, deky a pod.Produkt je zmesou éterických olejov. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá a rastliny, neobsahuje hnacie plyny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie.Zabráňte ohrozeniu človeka a životného prostredia, postupujte podľa návodu na použitie.

Návod na použitie: Ošetrovaný povrch pred aplikáciou očistite a nechajte dôkladne vyschnúť, potom aplikujte prípravok zo vzdialenosti 30 - 40 cm na potrebné miesto. Na začiatku používania aplikujte prípravok každý deň, potom každý druhý deň. V príprade dažďov alebo umývania povrchov je potrebné aplikáciu opakovať.Pred použitím pretrepte. Nestriekajte priamo na lístie alebo trávu, najprv vykonajte skúšku na malej časti plochy, ktorá má byť ošetrená a pred použitím si overte, že produkt nezanecháva škvrny. Skladovanie: skladujte v chladnom a suchom prostredí mimo priameho slnečného žiarenia, Neskladujte spoločne s potravinami.

Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použití si prečitaje etiketu. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním osobe oprávnenej na likvidáciu odpadov alebo na mieste určenom obcou. Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov. Obsahuje Geraniol, Citronellol. Môže vyvolať alergickú reakciu. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Národné toxikologické informačné centrum +421 (0) 2 547 741 66 nonstop konzultačná služba pri akútnych tixikáciách.

Zloženie: výrobok obsahuje vodu, neiónové emulgátory, vône a prirodné esenciálne oleje. FOMRMULÁCIA: vopred pripravený postrek s pumpičkou.

Obsah: 750ml

 

 K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Prírodná bariéra 750ml R/12K-odpudzovač psov a mačiek:

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.