Ratimor parafínové kocky 10kg vedro pre vonkajšie použitie otrava na hraboše, hryzce, myši, potkany
Ratimor parafínové kocky 10kg vedro pre vonkajšie použitie otrava na hraboše, hryzce, myši, potkany

Ratimor parafínové kocky 10kg vedro pre vonkajšie použitie otrava na hraboše, hryzce, myši, potkany

Na hlodavce do vlhka. Účinkuje výborne aj na hraboše a hryzce. Účinná látka : 0,05 g/kg antikoagulant bromadiol .99,995 % atraktívneho nástrahového materiálu. CAS : 28772-56-7 IUPAC : 3- (4 bromedifenil - 4 il - 3 hadroxy- 1 fenylpropyl / - 4- hydroxykumarin. Prípravok obsahuje horké činidlo , ktoré pôsobí ako chuťový odpudzovač človeka . Skupenstvo prípravku : parafínová nástraha / RB/ Pozor! Obsahuje antikoagulant bromadiol!

Kód: 400386
EAN kód: 3830001599619
Hmotnosť: 10,00 kg
 
Naša cena: 93,96 / vedro (s DPH)
 
+ -
vedro
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

Uchovávajte mimo dosah detí a nepoučených osôb.Zákaz používania prípravku vo voľnej prírode tak, aby neohrozila voľne žijúce druhy a životné prostredie. Prípravok nesmie byť použitý inak, ako je uvedené v návode na použitie. Návod na použite / dávkovanie : nástrahy umiestniť do miest / hniezda, cestičky/ , kde sa pohybujú myši a potkany, hraboše a hryzce. Ratimor parafínové bloky sa používajú ako rodenticíd v kanalizačných priestoroch , norách a okolo otvorov vo vlhkých alebo zatopených pivniciach , okolo stavebných otvorov a v rozličných zákutiach a síce pre : hubenie červených potkanov, krýs, v množstve zodpovedajúcemu 20-100 g (4-20 ks bloky / na niekoľko miest hubenie myší domácich : v množstve zodpovedajúcom 10-30 g (2-6 ks bloky na niekoľko miest. Aplikované nástrahy kontrolovať a dopĺňať v miestach ich odberu. Nástrahy umiestniť do neprístupných miest pre deti , domáce zvieratá ,.. (najlepšie do trubiek a podobných skrytých miest ) Ratimor parafínové bloky začnú pôsobiť skoro po požití a hlodavce do niekoľkých dní uhynú , pričom to nespôsobí nedôveru resp. odpor voči návnade , čo umožňuje úplnú deratizáciu. Myši a potkany , ktoré sa otrávia , hoci iba jednou dávkou majú pocit dusenia a usilujú sa dosiahnuť otvorené priestranstvo. Deratizácia pomocou Ratimor parafínových blokov trvá 7 až 10 dní. Skladovanie prípravku : prípravok sa skladuje v pôvodných neporušených obaloch na bezpečnom mieste oddelene od potravín , krmív, hnojív a rôznych aromatických látok vrátane pesticídov, aby nástrahy neprebrali zápach , čím by mohli stratiť svoju atraktivitu pre hlodavce. Nástrahy chráňte pred priamym slnečným svetlom a vlhkom.Skladujte pri teplote 5-30 ° C .Likvidácia obalov: prázdne obaly pred likvidáciou znehodnoťte , a potom likvidujte v komunálnom odpade.Bezpečnostné opatrenie: pri práci s nástrahou používajte ochranný odev a gumové rukavice a topánky. Pri práci nie je dovolené jesť, piť a fajčiť. Po práci a pred jedlom sa dôkladne umyte teplou vodou a mydlom. Príznaky otravy: krátko po požití nevoľnosť a zvracanie .Po niekoľkých hodinách až dňoch krvácanie do pokožky a slizníc , tvorba modrín , močenie krvi , krvavá stolica , krvácanie z nosa a ďasien . Prvá pomoc : Po požití prípravku : vypláchnite ústa dôkladne vodou , vypite 0,3 l vlažnej vody a nevyvolávajte zvracanie. Bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc. Pri zasiahnutí pokožky : odstrániť zasiahnutý odev, dôkladne sa umyť tečúcou vodou a mydlom. Pro zasiahnutí očí : vyplachovať orúdom tečúcej čistej vody po dobu 5 minút . Pri nadýchaní sa prachu :prerušiť prácu s informáciou o poskytnutej prvej pomoci. Antidotom proti pôsobeniu bromadialonu je vitamín K.Jeho dávku určí vždy lekár. Liečbu postihnutého je možné konzultovať s toxikologickým informačným strediskom : Limbová 5 , 833 05 Bratislava, tel. : 00421 2 54 77 41 66 , fax : 00421 2 54 77 46 05.

Predajná jednotkavedro
Skladová jednotkaks
Spôsob baleniavedro
Počet v skupine1
Hmotnosť10,00 kg
Čiarový kód3830001599619K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Ratimor parafínové kocky 10kg vedro pre vonkajšie použitie otrava na hraboše, hryzce, myši, potkany:
Posypová soľ granulovaná 10kg
Kvalitná posypová soľ, ktorá vám pomôže zabezpečiť bezpečnosť a mobilitu na zimných cestách ...
Detail produktu
4,70 €  
Protect extrudovaná kocka 300g (12x25g) na myši a potkany
Požerová nástraha vo forme extrudovanej kocky na ničenie potkanov a myší v interiéry a v ...
Detail produktu
4,37 €  
Ratimor plus lepové dosky 2ks na myši
Balenie obsahuje 2 ks lepiacich papierových dosiek s nevysýchajúcim lepidlom rozmery ...
Detail produktu
1,62 €  
Ratimor nový! 150g mäkká návnada na myši,potkany
Najpríťažlivejšia forma rodenticídnej návnady, pretože najviac priťahuje hlodavce a je ...
Detail produktu
2,85 €
2,42 €  
Ratimor granule 4 kg vedro, otrava na myši a potkany
Len pre profesionálne použitie. Ratimor je granulovaný rodenticíd používaný na miestach s ...
Detail produktu
21,94 €  
Protect granule 140g otrava na myši (7x20g) bromadioln 27ppm
PROTECT® granule, otrava na myši. Účinná látka: 0,0027% (0,027g/kg) bromadiolon. Je ...
Detail produktu
2,20 €
1,99 €  
Protect Revolution 150g na potkany mimoriadne účinný!
PROTECT® Revolution granule na potkany! Patentovo chránené. Gélová zložka obsahuje vodu ...
Detail produktu
3,08 €
3,08 €  
Ratimor Brody mäkká návnada 3x1kg úč. látka brodifacum 29ppm na myši a potkany
Profi balenie. Ratimor Brody 3x1kg mäkká návnada, otrava na myši,potkany. Účinná látka ...
Detail produktu
38,16 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | nafukovacie bazény | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2019 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.