Sanogarden 1 L dezinfekcia na priame použitie so striebrom, nesmrdí

Sanogarden 1 L dezinfekcia na priame použitie so striebrom, nesmrdí

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok proti plesniam a hnilobe. Ničí 99,99% všetkých vírusov, baktérií a plesní. Zabraňuje krížovej kontaminácií.POZOR! Nie je určený na dezinfekciu pokožky (rúk a iných častí tela) ani na vnútorné použitie! Návod na použitie: Prípravok Sanosil Super 25 Ag (S010 Ag) sa aplikuje neriedený v dávke 50–100ml/m2. Obsah 500ml rozprašovača Vám vystačí na 5-10m2 plochy, alebo povrchu ktorý potrebujte ošetriť. Ošetrovaný povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt, ktoré by zabránili kontaktu prípravku s povrchom. Požadovaný povrch, plochu, plodinu postriekajte odporúčaným množstvom prípravku a nechajte pred ďalšou manipuláciou pôsobiť 30-60min. Počas aplikácie nesmie teplota klesnúť pod bod mrazu. Biocídny účinok: prípravok začína účinkovať v rozmedzí od 1-60min. Výhody používania: · Jednoduchá aplikácia;· Univerzálne použitie;· Dlhodobý účinok vďaka patentovanej formulácií;· Nefarbí a nemá žiadny zápach; · Vysoká účinnosť – ničí 99,99% všetkých vírusov, baktérií a plesní; Možnosť použitia od 0 – 95°C; · Prakticky 100% odbúrateľný. V prípade znečistenia plesňami Napriek všetkým prijatým opatreniam sa môže stať, že na povrchu začína rásť pleseň. Viditeľný rast plesní možno úspešne eliminovať fungicídnym prostriedkom SanoGARDEN (Sanosil Super 25 Ag), s hlavnými komponentmi peroxidu vodíka a striebra, je úplne netoxický, na rozdiel od mnohých fungicídnych prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii. Pri úprave postihnutej oblasti sa do prostredia okrem kyslíka (O2) neuvoľňuje žiadna iná látka. Preto sa pri použití SanoGARDEN (Sanosil Super 25 Ag) netreba obávať žiadnych negatívnych vedľajších účinkov látok, ktoré sa môžu do prostredia uvoľňovať pri použití iných dezinfekčných prostriedkov (chlór, atď.). Veľmi malé množstvo striebra, ktoré zostáva na dezinfikovanom povrchu je neviditeľné a netoxické, a účinne zabraňuje opätovnej mikrobiologickej kontaminácii. SanoGARDEN (Sanosil Super 25 Ag) nemá karcinogénne a mutagénne účinky. Je prakticky neškodný pre odpadové vody a životné prostredie. Aplikácie SanoGARDEN (Sanosil Super 25 Ag) sa rovnomerne nanáša na čisté a suché povrchy (ktoré sa už nelesknú od vlhkosti), neriedený, pomocou vhodného striekacieho zariadenie / postrekovača. V prípade vysoko kontaminovaných povrchov môže dochádzať k tvorbe slabej peny. Expozičný čas: cca 4 - 12 hodín (najvhodnejšie cez noc). Takto ošetrené izby môžu byť prístupné kedykoľvek, bez zvláštnych ochranných opatrení. Dávkovanie: cca 0,2 l na m2. V prípade silného znečistenia odporúčame opakovať aplikáciu.

Kód: 402412
EAN kód: 8586002988475
Hmotnosť: 1 kg
Dostupnosť: skladom
 
Bežná cena: 19,44 €
Naša cena: 12,85 / ks (s DPH)
Teraz ušetríte: 6,59 €
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

Používajte biocídy bezpečne. Vždy si prečítajte informačný štítok a informácie o produkte pred jeho použitím.
Naše prevádzkové inštrukcie, ústne i písomné, sú založené na rozsiahlych testoch. Naše rady sú podávané podľa našich najlepších existujúcich vedomostí, avšak nie sú právne záväzné, pretože použitie prostriedkoch a ich skladovanie nie sú pod našou priamou kontrolou. Opis produktov a detaily vlastností zlúčenín nezakladajú žiadnu zodpovednosť za prípadné škody. 
POZOR! Nie je určený na dezinfekciu pokožky (rúk a iných častí tela) ani na vnútorné použitie!

Predajná jednotkaks
Hmotnosť1 kg
Čiarový kód8586002988475K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Sanogarden 1 L dezinfekcia na priame použitie so striebrom, nesmrdí:
Rukavice pánske OSPREY bavl.+bodky
OCHRANNÉ RUKAVICE PAŤPRSTOVÉ Popis: Pätprstové ochranné rukavice sú šité z bavlnenej ...
Detail produktu
1,00 €  
Jutové vrece na piesok 60x30cm s úväzkom (na 15kg)
Vrecia z prírodného materiálu, z juty. Sú vhodné aj ako vrecia pre naplnenie pieskom pri ...
Detail produktu
1,13 €  
Jutové vrecia stredné 80x50cm/201g
Vrecia z prírodného materiálu. Ich výhodou je napríklad pri povodniach, že môžu zostať na ...
Detail produktu
1,20 €  
Sanogarden Rozprašovač 500ml dezinfekčný prostriedok so striebrom
Zloženie: 5g/100g (5%) peroxidu vodíka 0,01g/100g (0,010%) striebra. Vysoko účinný ...
Detail produktu
11,81 €
8,56 €  
Respirátor biely FFP2 KN95 - jednorázový bez ventilčeka
Určený pre bežnú populáciu, ae aj lekárov, alebo pracovníkov v predajniach, prípadne ...
Detail produktu
2,20 €
1,99 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2021 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.