MENU


SIF 5. baktérie pre váš sifón, 500g
kategória: Enzýmy, baktérie, KÓD: 900144
Prírodný bio-aktívny výrobok na uvoľnenie Vašich odpadov, prečistenie sifónov a odstránenie súvisiacich nepríjemných zápachov Čistí odpadové potrubie a sifóny Odstraňuje zápach Spriechodní odpady Nepoškodzuje potrubné systémy a ich tesnenia Šetrí peniaze za inštalatéra Odporúčaný výrobok pre rodinné domy, byty a chaty Pri pravidelnom používaní pôsobí ako prevencia

celý popis >

14,32 € s DPH/ks
skladom  (11 ks)

-

+

Bactisan prípravok do sifónov

Prírodnou biologickou cestou získate:

  • čisté odtekajúce sifóny a odpadové potrubia
  • koniec vytvárania usadenín a iných nečistôt
  • odstránenie zápachu.

Dávkovanie:

  • Sifóny: 1 polievková lyžica denne do úplného vyčistenia sifónu. Preventívne dávkovanie: 1 polievkovú lyžicu jedenkrát týždenne. Odpadové potrubie: 2 polievkové lyžice denne do úplného úplného uvolnenia priechodu.  Preventívne dávkovanie: 1 polievkovú lyžicu jedenkrát týždenne.

Návod na použitie:
Výrobok SIF 5. nasypte do vlažnej vody (cca 30 stupňov C) v pomere 1 polievková lyžica prípravku k minimálne 0,25 litrom vody, premiešajte a nechajte 30 minút aktivovať. Následne aplikujte do problematických sifónov a odpadových potrubí.

Upozornenie: Výrobok SIF 5.  dávkujte večer, potom do rána nepúšťajte vodu do čisteného miesta. Nepoužívajte súčastne agresívne dezinfekčné prostriedky alebo kyseliny a lúhy. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5-20 stupňov C v uzavretej dóze.

Predajná jednotka
ks
Počet v skupine
12,00
Hmotnosť
0.6 kg
Čiarový kód
8594162560721