SulCa 1l (podobné ako Sulka)

SulCa 1l (podobné ako Sulka)

Anorganické tekuté hnojivo, typ C.2.5. Obsahuje síru a vápnik. Je to podobný výrobok, ako bola Sulka, ktorá sa už nevyrába. - SUL Ca je určená na základné hnojenie do pôdy ale aj na listovú aplikáciu. Priaznivo pôsobí proti prezimujúcim škodcom. 4% koncentráciu vyrobíte nasledovne. Pre morenie cesnaku, cibúľ kvetov použite 4% koncentráciu. Do 1 litra vody nalejte 40ml hnojiva Sulca. Odporúča sa ich namáčať počas 6-12 hodín v 4% roztoku, nechať vysušiť a potom vysadiť.

Kód: 4024605
Hmotnosť: 1,20 kg
 
Naša cena: 5,52 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu
- SULCa vykazuje pozitívny vplyv pri ošetrovaní dreva na viniči a ovocných stromoch v predjarnom období. Priaznivo pôsobí voči prezimujúcim škodcom a znižuje výskyt kučeravosti pri dávkovaní:
Ovocné stromy pred a pri pučaní: 1% roztok
Broskyne pred pučaním: 4% roztok
Vinič po jarnom reze pred pučaním: 4% roztok
SULCa 1L BGS koncentrát síry viacúčelové kvapalné hnojivo, anorganické hnojivo na báze sekundárnych živín síry a vápnika TYP 0-0-0
 
používa sa ako pôdne hnojivo najmä pre pôdy chudobné na síru alebo ako aplikácia pre rastliny náročné na síru.Patrí medzi najkoncentrovanejšie zdroje síry v čírej roztokovej forme, ktorá je po aplikácií na list dobre asimilovateľná rastlinami , časť v rýchlo pôsobiacej a časť v pozvolne pôsobiacej forme. Obsahuje vysokú koncentráciu vodorozpustného vápnika, ktorý po aplikácií prechádza na menej rozpustnú uhličitanovú a síranovú formu, ale aj na dobre rozpustnú tiosíranovú formu. Znižujre kyslosť pôdy a viaže kyslík na oxid uhličitý zo vzduchu. Pri aplikácií v čase vegetačného kľudu ako aj pri aplikácií na list priaznivo ovplyvňuje zdravotný stav rastlín. Pozitívne ovplyvňuje prístupnosť stopových prvkov a zvyšuje účinnosť týchto živín pre rastliny.
 

Roztokový koncentrát síry, prevažne v polysulfidickej forme, s obsahom živín ako dusík, draslík a vápnik Zloženie: Obsah dusíka (N): min. 3, 0% Obsah draslíka (K2O): min. 14, 0% Obsah vápnika (CaO): min. 2, 0% Obsah celkovej síry (S): min. 19, 0% - používa sa na základné hnojenie do pôdy . Aplikuje sa po zriedení vodou v závislosti od náročnosti ošetrovaných rastlín na prihnojovanie sírou a vápnikom v dávke 0,5 až 1,5L prípravku na 100 m2 v čase vegetačného kľudu. V prípade olejnin je určená dávka 0,8-1,3L tohoto hnojiva na 100 m2, na prihnojenie zemiakov dávka 0,5-0,6L na 100m2, kapustoviny a cibuľoviny je vhodné prihnojovať dávkou 1-1,2L hnojiva na 100 m2. Pri hnojení do pôdy neprekračujte aplikačnú koncentráciu 10% z dôvodu homogénnosti dávkovania. 

Predajná jednotkaks
Hmotnosť1,20 kgK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu SulCa 1l (podobné ako Sulka):
Natura Rock Effect 250ml americ.múčnatka, vošky, molice, puklice, strapky, roztočce
NATURA Rock Effect 250ml. Koncentrát na báze prírodných látok na zvýšenie odolnosti a ...
Detail produktu
7,70 €  
Cesnak sadbový jarný Arno biely 3hlávky
Cesnak Arno je vhodnejší pre jarnú výsadbu. Jedná se o nepaličiak až polopaličiak strednej ...
Detail produktu
3,56 €  
SulCa 250ml (podobný výrobok ako Sulka)
Anorganické tekuté hnojivo, typ C.2.5. Obsahuje síru a vápnik. Je to podobný výrobok, ako ...
Detail produktu
2,41 €  
Sulka K 500ml /12K Floraservis
SULKA K - viacúčelové kvapalné NKS hnojivo - používa sa ako pôdne hnojivo a je určené na ...
Detail produktu
4,20 €  

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | nafukovacie bazény | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2019 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.