Super champion Z Modrý 500ml R parazity na zvieratách

Super champion Z Modrý 500ml R parazity na zvieratách

Super champion Z Modrý 245ml R/12K parazity na zvieratách Charakteristika: ALMUS CHAMPION je postrekový netoxický antiparazitný a insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.Je určený na použitie proti ektoparazitom (blchy, vši, kliešte, roztoče, švoly) na psoch, mačkách, športových holuboch, exotickom vtáctve. Je použiteľný aj pri insekticídnej asanácii prostredia, kotercov, búd, košov a klietok.

Kód: 402510
EAN kód: 8588001937041
Hmotnosť: 0,6 kg
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 3,45 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

  Návod na použitie: Postrekovačom pred použitím zatrepte. Prípravok aplikujte zo vzdialenosti 30 cm na všetky miesta, kde sa ektoparazity zdržiavajú a ukrývajú. Použitie pri zvieratách: postrek sa aplikuje proti smeru rastu srsti a peria až do navlhčenia kože. Pri sanácií prostredia sa postrekujú príbytky a ležoviská zvierat. Postrek opakujte po 3-4 týždňoch, alebo pri zistenom novom výskyte ektoparazitov.

Upozornenie: Chráňte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu. Bez ochranných lehôt. Nepodávať zvieratám produkujúcim potraviny, gravidným sukám, šteňatám a mláďatám vtákov. Prvá pomoc: Pri náhodnom zasiahnutí očí, vymývať prúdom čistej vody 10-15 minút. Vždy po použití uvedeného prípravku si dôkladne umyte ruky mydlom v teplej vode. Pri náhodnom požití je potrebné, aby ste privolali lekára a informovali ho o už vykonanej prvej pomoci a požitom prípravku. Skladovanie: V suchu, chrániť pred svetlom a mrazom, oddelene od poživatín, krmív, liekov a dezinfekčných prostriedkov pri teplote 5-30 stupňoc C. Zloženie: permetrinum 0,40g v 100ml prípravku, pomocné látka (emulgujúce a aromatické látky a čistená voda).

Predajná jednotkaks
Počet v skupine10
Hmotnosť0,6 kg
Čiarový kód8588001937041K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Super champion Z Modrý 500ml R parazity na zvieratách:
Super champion Z Modrý 245ml - parazity na zvieratách
Charakteristika: ALMUS CHAMPION je postrekový netoxický antiparazitný a insekticídny ...
Detail produktu
2,85 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.