MENU


Symbivit 150g mykorhíza na rajčiny a papriky
kategória: Hnojivá biologické, KÓD: 2004936
Symbivit rajčiny a papriky 750g Symbivit je prípravok špeciálne vyvinutý pre ekologické a ekonomicky efektívne pestovanie rastlín. Obsahuje pôdne huby, ktorých podložie sa napája na korene rastlín.Mikroskopické vlákna mykorhizy mnohonásobne rozšíria koreňový systém rastliny, ktorá tak môže čerpať vodu a živiny z veľkého objemu pôdy. Ošetrené rastliny lepšie rastú a sú odolnejšie voči suchu a koreňovým škodcom.

celý popis >

6,48 € s DPH/ks
skladom  (84 ks)

-

+

Aplikácia prípravku SYMBIVIT tiež výrazne šetrí náklady na zalievanie a chemické hnojenie.

zlepšenie výživy, rastu a zdravotného stavu rastlín, výrazne znížená potreba zalievania a hnojenia, zvýšenie odolnosti rastlín voči stresu, lepšia tvorba kvetov a plodov, väčší výnos, protierózny účinok.

Vhodné pre: ošetrenie kvetín a väčšiny izbových rastlín (ruže, balkónové a truhlíkové kvetiny ako pelargónie, petúnie a pod.), zeleninu (paradajky, uhorky, cibuľa, pór, cesnak a pod.), ovocie (jahody, maliny, jablone),

 

 Aplikácia a dávkovanie:

 
SUCHÁ (A): U 750g balení použijte priloženú odmerku. Nasypte do výsadbovej jamky tak, aby vrstva prípravku pokryla dno a vysadte rastlinu. k vyrasteným rastlinám vykopte jamky vedúce ku koreňom a nasypte do nich prípravok. Pri plošnej aplikácii zapravte 3 cm pod povrch pred siatím v dávke 150g/m2. 
 
MOKRÁ (B): Je doporučené pri sadení väčšieho počtu rastlín. Zmiešajte obsah 750g balenia s 5-timi litrami vody a zamiešajte. Do vzniknutej kašovitej zmesi namočte celý koreňový systém tesne pred výsadbou. Pokiaľ nie je možné korene namáčať, nalejte zmes priamo na korene alebo do výsadbových jamok. Zmes spotrebujte behom 1 dňa.
Predajná jednotka
ks
Hmotnosť
0,160 kg
Čiarový kód
8594041565878