MENU


Thermacell MR-300 Ručný odpuzovač komárov zelený
kategória: Plašiče a lapače, KÓD: 480574
Akcia
Ručný odpudzovač značky Thermacell účinne odpudzuje komáre vďaka 15-stopovej zóne ochrany. Môžete si ho vziať prakticky kdekoľvek, aby Vám pomohol odohnať komáre a zastavil ich skôr, ako Vás poštípu alebo začnú obťažovať. MR300 je najnovší prenosný odpudzovač komárov, ktorý sa môže pochváliť novými a vylepšenými funkciami. Vyrobené v USA.

celý popis >

32,90 € s DPH/ks
skladom  (4 ks)

-

+

 Medzi nové funkcie patrí:

  • tiché zapaľovanie
  • vylepšená ergonómia
  • systém upevnenia príslušenstva

S prenosným ručným odpudzovačom MR300 sa vyhnete sprejom, neporiadku a zápachu ako pri bežných repelentoch. Je ideálny na odpudzovanie komárov na dvore alebo v širšom outdoorovom prostredí. Prenosný a ľahký.

Balenie obsahuje:
1 prenosný odpudzovač
náplne na ďalších 12 hodín prevádzky: 3 ochranné vankúšiky a 1 palivová kartuša

Na dosiahnutie najlepších účinkov v závislosti od potrebnej chránenej plochy, zapnite na 10-30 minút, aby produkt dosiahol plnú účinnosť. Tento produkt funguje najlepšie na otvorenom priestranstve pri bezvetrí alebo malom pohybe vzduchu, na verandách, vnútorných dvoroch a záhradách. Pri pohybe vzduchu zabezpečte, aby Vás zasahovali výpary z prístroja. Jedno zariadenie zabezpečí ochrannú plochu  21 m2 (plochu 4,6 x 4,6 metrov), alebo priemer 4,6 metrov.
Pri väčších plochách požite viac zariadení ! Zariadenie vydáva svetlo a cháni pred komármi, muchami a lietajúcimhmyzom. Teplota z Thermacell  butanovej nádoby aktivuje platničku a dáva ochranu pred hmyzom až do 4. hodín (do 12 hodín pri použití L4 long-life platničiek).

Obmedzenie použitia:
Len na použitie ako ochrana proti hmyzu. Nepoužívať v uzavretých priestoroch, budovách a stanoch. Nezasúvajte nič iné do zariadenia iba Thermacell platničky. Nechránené jedlo zykryte alebo odstránte z dosahu. Zariadenie nenechávajte bez dohľadu. Pri vetre nepoužívajte. Zariadenie a platničky nevystavujte dažďu. Zariadenie umiestnite na stabilny podklad a otvorte mriežku smerom na hor. K čisteniu a vychladeného a vypnutého zariadenia použite mokrú handričku. Iné butanové nádoby ako Thermocell nefungujú v zariadení.

Predajná jednotka
ks
Čiarový kód
4260411450917