Tráva DLF Šport ihrisková 10kg vrece nízka

Tráva DLF Šport ihrisková 10kg vrece nízka

Cena je uvedená za 1 kg!!! Objednávajte celé vrecia 10kg. Na športové menej zaťažované ihriská, k domu, na školské plochy. Zloženie: Lolium perene Mätonoh trváci Platinum 30%, Lolium perene Mätonoh trváci Double 30%, Festuca rubra Evora 10% Poa pratensis Evora 5%

Kód: 15081
EAN kód:
Hmotnosť: 1 kg
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 6,46 / kg (s DPH)
 
+ -
kg
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

 

 Návod na siatie: Čas sejby: sejeme na jar alebo na jeseň, keď teplota dosiahne min. 10 O C. Príprava pôdy: 1)Pôdu potrebné porýľovať alebo poorať. 2)Pôdu pohrabať a urovnať a nechať 2 dni uležať. Podľa potreby zalievať. Pohnojiť štartovacím hnojivom. 3)Osivo rovnomerne vysiať po celej ploche. Odporúča sa štandardný postup siatia cca 30g/m2, alebo ručné siatie zľava doprava a zhora dole. 4)Osivo hrabličkami opatrne zapracovať do pôdy nie hlbšie ako 5mm. Plochu povalcovať. 5)Po vysiatí pravidelne zalievať podľa možnosti jemným rozprašovačom na zalievanie trávy. Údržba: 1)Prvých 3-4 týždne od sejby vyžaduje semeno veľké množstvo vlahy. Preto je potrebné udržiavať vlhký trávnik, podľa potreby zalievať . 2)Váš nový trávnik prvý krát kosiť, keď tráva dosiahne výšku 8cm. Kosiť do výšky 5cm. Pri ďalších koseniach podľa potreby udržujte výšku trávnika 3-6cm. 3)Trávne rastliny odoberajú pôde živiny, preto je možné, že sa vyskytnú miesta s burinami. Odporúča sa hnojenie špeciálnym trávnikovým hnojivom. 4)Prevzdušňovanie sa vykonáva 1 krát počas vegetácie ježkovým valcom do hĺbky 2-3cm. Po prevzdušnení je nutné odstrániť vzniknutý odpad. Vzniknuté jamky v trávniku treba zasypať sypkým pieskom a prázdne miesta dosiať. Premium sorte Prémiové odrody Pre naše výrobky GreenField trávne zmesi je dostatočné iba najlepšie osivo. Kladieme dôraz na výber odrôd pri zostavovaní zmesí, ktoré prinášajú najlepšie výsledky. Výrobky GreenField vynikajú odrodami, ktoré sú odolné voči rôznym klimatickým podmienkam napr. slnečné a horúce letá, extrémne vlhké jarné a jesenné dni a chladné zimy. Garancie kvality Osivo používané vo výrobkoch GreenField vyhovujú najvyšším nárokom na kvalitu, ktorá sa pravidelne kontroluje v našom osivovom laboratóriu. Okrem kontroly čistoty, klíčivosti, vlhkosti a zdravotného stavu osiva, veľkú pozornosť venujeme kontrole odrôd a zmesí na našom pokusnom poli. Na poli preverujeme zloženie našich zmesí a ich rozvoj počas vegetácie s cieľom preveriť či zloženie zmesi a odrody vyhovujú želaným potrebám. Tak sa môžeme s istotou zaručiť, že sú naše zmesi vyrovnané v zložení aj farbe, teda sú vysokej kvality.

Predajná jednotkakg
Spôsob balenia10kg vrece
Počet v skupine10kg
Hmotnosť1 kgK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Tráva DLF Šport ihrisková 10kg vrece nízka:
Tráva 500g ihrisková Šport nízka
Kvalitná trávna zmes určená na ihriská na šport a hry. Znáša bežné ušľapávanie, je nízkeho ...
Detail produktu
3,60 €  
Tráva 250g ihrisková zmes na športové trávniky, nízka
Tráva 250g ihrisková zmes pre športové trávniky . Vhodná aj na dosev trávnika. Zloženie: ...
Detail produktu
2,27 €  
Tráva 500g Regeneračná - AGT nízka
Zloženie: Lolium perene Mätonoh trváci ESQUIRE 35% Lolium perene Mätonoh trváci DOUBLE ...
Detail produktu
4,06 €  
Tráva taška 2kg Šport ihrisková
Kvalitná trávna zmes určená na ihriská na šport a hry. Znáša bežné ušľapávanie, je nízkeho ...
Detail produktu
10,31 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2021 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.