Tráva FF American green 1 kg - tmavá nízka, aj do sucha

Tráva FF American green 1 kg - tmavá nízka, aj do sucha

Trávna zmes American green (tmavozelená trávna zmes) odolná, vhodná aj pre extrémne podmienky. Má nízke nároky na údržbu. Odolná voči suchu. Extrémne zimovzdorná. Obaľované osivo. Výrobca: Feldsaaten Freudenberg, Germany.Obsahuje EC kvalitu. Malé EU balenie. Váha: 1kg-stačí na 50m2. Zloženie: 35% kostrava trstenikovitá SC1, 30% kostrava trstenikovitá JACKAL 10% kostrava červená KOLOSSOS, 5% mätonoh trváci CSI CORSICA, 10% mätonoh trváci ELEGANA, 10% lipnica lúčna REUBENS 50% obal – humínové minerály

Kód: 15394
EAN kód: 4011239419606
Hmotnosť: 1,00 kg
 
Naša cena: 10,43 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

American green – tmavozelený trávnik – obaľované osivo Trávna zmes vhodná do extrémnych poveternostných podmienok - robustná a odolná - nenáročná údržba - odolný voči vysychaniu - extrémne zimuvzdorná Skladovať v suchu a chlade. 1kg postačuje na 50m2 American green Zmes trávnika, ako sa používala v minulosti v amerických domácich záhradách. Vďaka vysokému podielu kostravy táto zmes zaručuje dobrú odolnosť proti suchu, a preto sa nemusí zavlažovať tak často v letných mesiacoch, ako je to v prípade bežných trávnych zmesí. American green tiež dobre prosperuje v tieňových podmienkach. Tento trávnik by sa nemal kosiť príliš nízko. Návod na siatie: Čas sejby: sejeme na jar alebo na jeseň, keď teplota dosiahne min. 10 O C. Príprava pôdy: 1) Pôdu potrebné porýľovať alebo poorať. 2) Pôdu pohrabať a urovnať a nechať 2 dni uležať. Podľa potreby zalievať. Pohnojiť štartovacím hnojivom. 3) Osivo rovnomerne vysiať po celej ploche. Odporúča sa štandardný postup siatia cca 20g/m2, alebo ručné siatie zľava doprava a zhora dole. 4) Osivo hrabličkami opatrne zapracovať do pôdy nie hlbšie ako 5mm. Plochu povalcovať. 5) Po vysiatí pravidelne zalievať podľa možnosti jemným rozprašovačom na zalievanie trávy. Údržba: 1) Prvých 3-4 týždne od sejby vyžaduje semeno veľké množstvo vlahy. Preto je potrebné udržiavať vlhký trávnik, podľa potreby zalievať . 2) Váš nový trávnik prvý krát kosiť, keď tráva dosiahne výšku 8cm. Kosiť do výšky 6cm. Pri ďalších koseniach podľa potreby udržujte výšku trávnika 5-8cm. 3) Trávne rastliny odoberajú pôde živiny, preto je možné, že tráva bledne a vyskytnú sa miesta s burinami. Odporúča sa hnojenie špeciálnym trávnikovým hnojivom. 4) Prevzdušňovanie sa vykonáva 1 krát počas vegetácie ježkovým valcom do hĺbky 2-3cm. Po prevzdušnení je nutné odstrániť vzniknutý odpad. Vzniknuté jamky v trávniku treba zasypať sypkým pieskom a prázdne miesta dosiať. Obaľované semená Nutri Semeno je obalené dôležitými zložkami a látkami podporujúcimi zárodky, ktoré pozostávajú z rôznych zložiek, ako sú mako a mikroživiny . Nutri: V tomto inovatívnom produkte sú zložky obaľovaných semien doplnené vrstvami hnojív, ktoré už počas prvých dvoch týždňov po klíčení optimálne zásobujú zárodok. Ďalšie komponenty: Prírodné bakteriálne urýchľovače podporujú klíčenie, biostimulátory chránia pred patogénmi a zabezpečujú trvalú a zdravú zeleň.

Predajná jednotkaks
Skladová jednotka1,00
Počet v skupine10,00
Hmotnosť1,00 kg
Čiarový kód4011239419606K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Tráva FF American green 1 kg - tmavá nízka, aj do sucha:
Bioformatox Plus 200g na mravce, neškodný pre ľudí
Ekologický prostriedok proti mravcom Bioformatox je vyrobený z 99,9% z potravinárskych ...
Detail produktu
3,37 €  
Tráva FF 10kg Berlinertiergarten park rýchly, žlté vrece
Parková a sídlisková zmes pre rýchle zazelenanie, obsahuje mätonoh jednoročný-rýchle ...
Detail produktu
6,70 €
5,40 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | nafukovacie bazény | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2019 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.