Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu, preventívne opatrenia a množstvo objednávok môže byť doba dodania tovaru predĺžená o 3 - 5 dní.
Tráva FF Mixture Šport 10kg vrece, ihrisková nízka zmes

Tráva FF Mixture Šport 10kg vrece, ihrisková nízka zmes

Šport a zábava Vynikajúca tráva na hru a oddych na domácom záhradnom trávniku. Dlhoročne overenú trávnu zmes vyznačuje vysoká schopnosť regenerácie a upravený vzhľad. Trávna zmes znáša vysokú záťaž a vyznačuje sa veľkou odolnosťou. Ako klasická tráva spĺňa všetky kritéria na oddychové plochy a záhradu.

Kód: 150810
Hmotnosť: 1,00 kg
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 6,16 / kg (s DPH)
 
+ -
kg
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

Návod na siatie: Čas sejby: sejeme na jar alebo na jeseň, keď teplota dosiahne min. 10 O C. Príprava pôdy: 1)Pôdu potrebné porýľovať alebo poorať. 2)Pôdu pohrabať a urovnať a nechať 2 dni uležať. Podľa potreby zalievať. Pohnojiť štartovacím hnojivom. 3)Osivo rovnomerne vysiať po celej ploche. Odporúča sa štandardný postup siatia cca 30g/m2, alebo ručné siatie zľava doprava a zhora dole. 4)Osivo hrabličkami opatrne zapracovať do pôdy nie hlbšie ako 5mm. Plochu povalcovať. 5)Po vysiatí pravidelne zalievať podľa možnosti jemným rozprašovačom na zalievanie trávy. Údržba: 1)Prvých 3-4 týždne od sejby vyžaduje semeno veľké množstvo vlahy. Preto je potrebné udržiavať vlhký trávnik, podľa potreby zalievať . 2)Váš nový trávnik prvý krát kosiť, keď tráva dosiahne výšku 8cm. Kosiť do výšky 5cm. Pri ďalších koseniach podľa potreby udržujte výšku trávnika 3-6cm. 3)Trávne rastliny odoberajú pôde živiny, preto je možné, že sa vyskytnú miesta s burinami. Odporúča sa hnojenie špeciálnym trávnikovým hnojivom. 4)Prevzdušňovanie sa vykonáva 1 krát počas vegetácie ježkovým valcom do hĺbky 2-3cm. Po prevzdušnení je nutné odstrániť vzniknutý odpad. Vzniknuté jamky v trávniku treba zasypať sypkým pieskom a prázdne miesta dosiať. Premium sorte Prémiové odrody Pre naše výrobky GreenField trávne zmesi je dostatočné iba najlepšie osivo. Kladieme dôraz na výber odrôd pri zostavovaní zmesí, ktoré prinášajú najlepšie výsledky. Výrobky GreenField vynikajú odrodami, ktoré sú odolné voči rôznym klimatickým podmienkam napr. slnečné a horúce letá, extrémne vlhké jarné a jesenné dni a chladné zimy. Garancie kvality Osivo používané vo výrobkoch GreenField vyhovujú najvyšším nárokom na kvalitu, ktorá sa pravidelne kontroluje v našom osivovom laboratóriu. Okrem kontroly čistoty, klíčivosti, vlhkosti a zdravotného stavu osiva, veľkú pozornosť venujeme kontrole odrôd a zmesí na našom pokusnom poli. Na poli preverujeme zloženie našich zmesí a ich rozvoj počas vegetácie s cieľom preveriť či zloženie zmesi a odrody vyhovujú želaným potrebám. Tak sa môžeme s istotou zaručiť, že sú naše zmesi vyrovnané v zložení aj farbe, teda sú vysokej kvality.

Predajná jednotkakg
Skladová jednotka1,00
Počet v skupine10,00
Hmotnosť1,00 kgK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Tráva FF Mixture Šport 10kg vrece, ihrisková nízka zmes:
Tráva DLF Svah 25kg vrece
Objednávajte min. 25kg a násobky 25. Trávna zmes s ďatelinou plazivou pre osiatie svahov, ...
Detail produktu
6,16 €  
Tráva lúčna 25kg vrece (Mixture lucna) zelené vrece s ďatelinou
Tráva lúčna s ďatelinou. Cena je uvedená za 1kg. Predáva sa len celé vrece 25kg. Je to vysoká ...
Detail produktu
6,32 €  
Tráva FF 10kg Berlinertiergarten park rýchly, žlté vrece
Parková a sídlisková zmes pre rýchle zazelenanie, obsahuje mätonoh jednoročný-rýchle ...
Detail produktu
6,70 €
5,40 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.