MENU


Tráva taška 2kg Parková ozdobná
kategória: Trávne zmesi k domu, KÓD: 15397
Tráva taška 2kg Park AGT Zloženie: Lipnica lúčna BROOKLAWN5 5% Mätonoh t.Grasslands nui 50% Kostrava č. REVERENT 45% Návod na úspešné založenie trávnika: 1/ Túto kvalitnú trávnu zmes môžete vysievať od skorej jari až do jesene. Terén vyrovnajte a dobre uvalcujte. Vrchnú vrstvu skyprite železnými hrabľami do hĺbky cca 2 cm. Rozdelte si potrebnú dávku osiva na dve časti. 2/ Prvú vysejte rovnopmerne jedným smerom na celú plochu. Druhú vysjte kolmo na prvú. Takto zasiate osivo jemne zapracujte do vrchnej vrstvy pôdy a uvalcujte. Prvé kosenie trávy odpotúčame, keď je tráva 8 cm vysoká. Odporúčame kosiť 1 až 2-krát týždenne na výšku 2 až 4,5 cm podľa druhu trávnej zmesi. 3/ Pravidelne v noci alebo ráno zavlažujte - v suchom období až 10L/m2 denne. Na zimu nechajte trávnik dorásť do výšky 8 cm. Nezabúdajte na prihnojovanie valcovanie, prevzdušňovanie, odburiňovanie a renováciu podľa odbornej literutúry.

celý popis >

14,42 € s DPH/ks
skladom  (53 ks)

-

+

 

Návod na úspešné založenie trávnika:

1/  Túto kvalitnú trávnu zmes môžete vysievať od skorej jari až do jesene.Terén vyrovnajte a dobre uvalcujte. Vrchnú vrstvu skyprite železnými hrabľami do hĺbky cca 2 cm. Rozdelte si potrebnú dávku osiva na dve časti.

2/  Prvú vysejte rovnomerne jedným smerom na celú plochu. Druhú vysejte kolmo na prvú. Takto zasiate osivo jemne zapracujte do vrchnej vrstvy pôdy a uvalcujte. Prvé kosenie trávy odporúčame, keď je tráva 8 cm vysoká. Odporúčame kosiť 1 až 2-krát týždenne na výšku 2 až 4,5 cm podľa druhu  trávnej zmesi.

3/  Pravidelne v noci alebo ráno zavlažujte - v suchom období až 10L/m2 denne. Na zimu nechajte trávnik dorásť do výšky 8 cm. Nezabúdajte na prihnojovanie, valcovanie, prevzdušňovanie, odburiňovanie a renováciu podľa odbornej literutúry.

 

Predajná jednotka
ks
Skladová jednotka
1,00
Hmotnosť
2 kg
Čiarový kód
8586006671359