MENU


Tráva univerzál OASE 10kg BerlinerTiergarten, na 300m2, cena za vrece
kategória: Trávne zmesi k domu, KÓD: 150818
Akcia
Nemecká jemná tráva na ozdobné účely, aj oddych na domácom záhradnom trávniku . Vyznačuje sa vysokou schopnosťou regenerácie, je to pekná ozdobná trávna zmes. Je možné ju mierne zaťažovať občasnými ušľapávaním. Vyžaduje pravidelné kosenie. Zloženie: 40% Festuca rubra rubra (kostrava červená krátkovýbežkatá) REVERENT 50% Lolium perenne (Mätonoh trváci) ELEGANA 10% Poa pratensis (Lipnica lúčna) Sunbeam

celý popis >

Bežná cena: 65,00 €Ušetríte: 9,56 € (15 %)
55,44 € s DPH/vrece
skladom  (19 ks)

-

+

Návod na siatie:
Čas sejby: na jar alebo na jeseň, pri  teplote min. 10 stup. C. Postačí na výsev 300m2 plochy.
Príprava pôdy:  pôdu treba porýľovať alebo poorať, potom pohrabať, urovnať a nechať 2 dni uležať. Pohnojiť štartovacím hnojivom a osivo rovnomerne vysiať po celej ploche cca 30g/m2, pri  ručnom výseve aj v kolmom smere. Osivo hrabličkami opatrne zapracovať do pôdy max. 5mm. Plochu povalcovať,  pravidelne zalievať jemným rozprašovačom.
Údržba:
Prvých 3-4 týždne treba udržiavať trávnik vlhký. Prvý krát kosiť, keď tráva dosiahne výšku 8cm. Kosiť do výšky 5cm, pri ďalších koseniach 3-6cm. Odporúča sa hnojenie špeciálnym trávnikovým hnojivom. Prevzdušňovanie sa vykonáva  1 krát počas vegetácie ježkovým valcom do hĺbky 2-3cm, potom je nutné odstrániť vzniknutý odpad. Vzniknuté jamky v trávniku treba zasypať sypkým pieskom a prázdne miesta dosiať.
Osivo používané vo výrobkoch GreenField   vyhovujú najvyšším nárokom na kvalitu, ktorá sa pravidelne kontroluje. Vynikajú odrodami, ktoré sú odolné voči klimatickým podmienkam (slnko, vlhkosť, chlad).
Dovozca: Agrona, spol. s r.o., Žilina, www.agrona.sk

Predajná jednotka
vrece
Hmotnosť
10 kg
Čiarový kód
4011239300058