MENU


Truhlík Frajman 60cm hnedý s otvorom samozavlažovací s knôtom
kategória: Truhlíky plast, KÓD: 7054412
Akcia
Samozavlažovací truhlík, typ FRAJMAN 60 - životnosť knôtu až 15 rokov - skladný - po sezóne neprekáža - náhradné diely k dispozícii - rozmery - celková dĺžka 57 cm, šírka dolu 14,5 cm, šírka v lemu 20 cm, celková výška 15 cm optimálny objem zeminy 6 litrov Všetky diely k zostave sú vo vnútri truhlíka. Vhodný aj na zavesenie. - Ľahká kontrola množstva vody, široký nalievací otvor - Ľahké dolievanie - zvýšená stabilita= podkladacie nožičky proti sklonu parapety - Možnosť zväčšenia objemu o 1,5 litra-použite obrátenú 1,5L fľašu naplnenú vodou v prípade tepla alebo odchodu na dovolenku

celý popis >

Bežná cena: 8,00 €Ušetríte: 1,60 € (20 %)
6,40 € s DPH/ks
skladom  (250 ks)

-

+

Šetria čas – niekoľko hodín týždenne, ktoré môžete venovať rodine, záľubám – nemusíte polievať každý deň, zásoba vody (až 5,5 litra) vydrží aj týždeň.

Na zavesenie ako držiaky sú vhodné balkónové držiaky HERKULES so zvýšenou nosnosťou.Každý ľahko zládne bez starostí a námahy!
NAJKRAJŠIE OKNÁ A BALKÓNY NA ULICI
OD APRÍLA DO NOVEMBRA – V BYTOCH CELOROČNE
Víťaz celosezónneho testu na Záhradníckej fakulte Mendelovej univerzity v Brne ako najkreatívnejší a najpohodlnejší pre obsluhu. Patentovo chránený so spodným výpustom vody pri silnom premokrení. Pri dne je zvonku vyťahovací kolíček z plastu. Len vytiahnete zelený kolíček a vodu vypustíte. Náhradné kolíčky máme k dispozícii na sklade.
 

Vhodný pre rôzne rastliny  a vydrží počas najväčších teplôt cez leto až do jesene.
Pre balkónové rastliny, izbové rastliny, zeleninu, bylinky….

Aby bola Vaša spokojnosť s truhlíkmi dokonalá, tak po výsadbe zavlažujte rastliny len zhora. Riaďte sa vlhkosťou substrátu, aby bol vlhký, a nie premočený, ľahko to spoznáte ohmatom prstom. 
U samozavlažovacieho truhlíka nechajte zásobník vody zatiaľ prázdny. Po 2 - 3 týždňoch , keď rastliny prekorenia, nalejte do zásobníka vodu. Cca 2 - 3 cm. Inak hrozí preliatie. Neskôr počas veľkých horúčav, môžete dolievať až po rošt a prepadové otvory. Prierezy v rošte umožňujú koreňom čerpať vlahu aj z výparu. Asi dvakrát alebo trikrát za sezónu nechajte rostlinám vypiť vodu až do dna. Do zálievky používajte hnojivá ako Cererit, Floralon, Kristalon, Substral Osmocote. Rastliny potrebujú ľahko prístupné živiny. Zeminu doporučujeme kvalitnú nemeckú od firmy Gramoflor :Balkonpflanzerde, Gärtner substrát alebo Blumenerde.
Predajná jednotka
ks
Skladová jednotka
1,00
Počet v skupine
200,00
Hmotnosť
0,79 kg
Čiarový kód
8590221535006
 
4,16 €