Vitality komplex 0,5l

Vitality komplex 0,5l

VITALITY KOMPLEX - Živá voda pre vaše rastliny. VITALITY KOMPLEX obsahuje unikátny súbor látok, vďaka ktorým priaznivo ovplyvňuje rast rastlín. Ako sa VITALITY KOMPLEX používa? VITALITY KOMPLEX sa používa vo forme zálievky v množstve 15 ml na 1 l vody. Ďalšie prihnojenie sa vykoná po 5-14 dňoch. Následne je možné prejsť na štandardné hnojenie rastlín. Aplikáciu je možné tiež previesť postrekom na list v množstve 15 ml na 1,5 l vody. Následne je možné prejsť na štandardné prihnojovanie rastlín. Pre zaistenie vyššieho rastu koreňov rastlín, bohatšieho kvitnutia a nasadzovania nových kvetov a plodov je vhodné používať VITALITY KOMPLEX opakovane počas celého vegetačného obdobia v intervaly 1 x za mesiac. Nepoužívajte však spoločne s hnojivom. Použitie VITALITY KOMPLEXU vám čiastočne nahradí jedno prihnojenie. Základom VITALITY KOMPLEXu sú prírodné enzýmy vznikajúce v tráviacom ústrojenstve kalifornských dážďoviek rodu Eisenia foetida, ktoré priaznivo ovplyvňujú biologické procesy v pôde a následne v pletivách rastlín. Pôsobia ako prirodzené rastové stimulátory, preto rastliny po použití reagujú zvýšenou tvorbou kořenového systému a následne zelenej hmoty. Enzýmy majú po aplikácii preukázané protiplesňové účinky, čím zabraňujú tvorbe hubovitých ochorení rastlín. Umožňujú ďalej pri nízkom infekčnom tlaku vynechať postrek, alebo znížiť dávku fungicídnych prípravkov.

Kód: 217722
EAN kód: 859400500787
Hmotnosť: 0,60 kg
Dostupnosť: skladom
 
Naša cena: 4,05 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Dokumenty
Opýtajte sa predajcu

 Čo môžeme od VITALITY KOMPLEXu očakávať?

 
AGRO – VITALITY KOMPLEX podporuje rast rastlín, zvyšuje tvorbu kvetov a predlžuje kvitnutie okrasných rastlín. Pri plodovej zelenine a ovocí priaznivo ovplyvňuje veľkosť a chuť plodov, dokonca zvyšuje aj obsah vitamínu C. Všeobecne VITALITY KOMPLEX zvyšuje celkovú vitalitu rastlín, a tým aj ich odolnosť voči chorobám a škodcom. Je výborný na oživenie vzhľadu a rastu zanedbaných alebo inak poškodených rastlín. Takéto rastliny obnovia svoj pôvodný vzhľad a začnú prípadne vytvárať nové výhonky alebo listy.VITALITY KOMPLEX je univerzálne použiteľný prípravok. Možnosti použitia sú teda pri izbových rastlinách, balkónových kvetoch, v záhrade na zeleninu alebo na ovocie. Viditeľný účinok sa dostaví bežne po druhom použití, teda zhruba po 2-3 týždňoch.
 
Ďalšou významnou zložkou VITALITY KOMPLEXu sú humínové látky, ktoré sú zodpovedné za tvorbu humusu – najúrodnejšiu časť pôdy. Humínové kyseliny viažu makro- a mikroprvky do chelátových komplexov, z ktorých ich rastliny ľahšie prijímajú. Zabezpečujú efektívnejšie využitie živín a umelých hnojív zabránením ich vyplavenia z pôdy. Dokážu zvýšiť obsah chlorofilu v rastlinách, zvyšujú adsorpciu fotónov, čím sa zlepšuje fotosyntéza a aj pri nižšej intenzite svetla /skleníky, fóliovníky/ sa dosiahne kvalitnejšia úroda. Zvyšujú klíčivosť, životaschopnosť, suchomilnosť rastlín a zvyšuje sa úroda. V prírodných podmienkach je väčšina kovov nerozpustná – humínové kyseliny slúžia ako nosiče živín z horných vrstiev pôdy ku koreňom rastlín. Pri nedostatku kyslíka uľahčujú dýchanie rastlín, čo sa vysvetľuje prítomnosťou chinónových štruktúr v humínových kyselinách, ktoré pri oxidácii v rastlinných bunkách prijímajú vodík. Podobne ako na rastliny pozitívne účinkujú na pôdne mikroorganizmy a napomáhajú tak ich rozvoju. Humínové kyseliny pozitívne ovplyvňujú aj pôdnu hygienu akumuláciou rôznych pesticídov a toxických kovov, ktoré pevne viažu a nedovolia ich ukladanie v rastlinách, čím sa produkujú zdravšie potraviny a krmoviny.
 
Poslednou účinnou zložkou VITALITY KOMPLEXu sú základné živiny – dusík, fosfor, draslík – a stopové prvky. Použité živiny i stopové prvky sú vo forme pre rastlinu rýchlo prijateľnej.
Zloženie: N1,5%,  P 0,8% K 1,3%.
Predajná jednotkaks
Skladová jednotka1,00
Počet v skupine12,00
Hmotnosť0,60 kg
Čiarový kód859400500787K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Vitality komplex 0,5l:
Vitality komplex 1l univerzál
VITALITY KOMPLEX - Živá voda pre vaše rastliny. VITALITY KOMPLEX obsahuje unikátny súbor ...
Detail produktu
5,18 €  

Pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


VEĽKOOBCHOD

vstup do B2B zóny

Určené len veľkoobchodným registrovaným partnerom.
 
PARTNERSKÉ ESHOPY | záhradnícke služby Žilina | fúkaná izolácia | čerpadlá-závlahy © 2003-2020 AGRONA, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.